Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia wątek zamknięty Do Przedszkola Królestwo Fantazji uczęszczała moja dwójka dzieci. Jestem...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 września 2021

Daga - opinia wątek zamknięty Przyjazne miejsce dla każdego dziecka
~Daga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 września 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Jest to świetne miejsca dla dziecka
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 września 2021

Joanna, były pracownik, współtworzący to miejsce - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam! Królestwo Fantazji to miejsce gdzie dzieci znajdą wspaniałą...
~Joanna, były pracownik, współtwo
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 września 2021

Mama Tymka - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam! Dziękujemy za opiekę!
~Mama Tymka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 września 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Polecam to miejsce. Ciekawe zajęcia, miłe Panie, wszyscy uśmiechnięci.
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 września 2021

Mariusz - opinia wątek zamknięty Przedszkole jest naprawdę świetnym miejscem, gdzie z pełnym spokojem...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 września 2021

Rodzice Ani - opinia wątek zamknięty Już od pierwszych dni pobytu naszej córeczki w przedszkolu mogliśmy przekonać...
~Rodzice Ani
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 września 2021

Magda - Mama dwójki absolwentów - opinia wątek zamknięty Dwoje moich Dzieci ukończyło naukę w przedszkolu Królestwo Fantazji. Będę...
~Magda - Mama dwójki absolwentów
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 września 2021

Babcia Hania - opinia wątek zamknięty Super! Do przedszkola chidzą moi wnukowie. Opieka zarówno w młodszej jak i w...
~Babcia Hania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 września 2021

Mama Aleksandra - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce dla Dzieci! Fantastyczna atmosfera. Kochane Panie! Cudowny...
~Mama Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 września 2021

Kasia P. - opinia wątek zamknięty Polecam Przedszkole Królestwo Fantazji. Mój synek tam chodził. Panie...
~Kasia P.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 września 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Wyjątkowe miejsce, które pokochała nasza córka. Oddane i wrażliwe na potrzeby...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 września 2021

Grupa rodziców - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni. Przytulne, kameralne miejsce. Miłe, kochające...
~Grupa rodziców
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 września 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Super miejsce, domowa atmosfera, a do tego pięknie. Dla mnie najważniejsze że...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 września 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam! Do Przedszkola chodził mój starszy syn- od samego początku...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Mieszkanówka adoptowan na coś, co miało tworzyć przedszkole. Typowo polskie...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 maja 2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni wątek zamknięty Nasz synek uczęszcza do tego przedszkola i lubi do niego chodzić. Widać, że...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2016

Królestwo Fantazji - przedszkole godne polecenia :-) wątek zamknięty Jeśli zastanawiasz się nad wyborem przedszkola dla swojego dziecka proszę...
~Mama Mateuszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

POLECAM !!!! wątek zamknięty Córka chodziła do 3 przedszkoli- to jest jedyne, gdzie chodzi z wielką...
~Ania P
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
31

postów

26

wątków

do góry