Widok

Królewskie - piętro

Cześć wszystkim.
Kupuję swoje pierwsze mieszkanie, do tego nie mam doświadczenia w mieszkaniu na kupie.
Myślę o kupnie mieszkania na osiedlu Królewskim. Do wyboru pierwsze i trzecie piętro (dwa różne budynki). Może doradzicie, które piętro byłoby lepsze i czy w ogóle zamieszkać na tym osiedlu? Może ktoś z Was już tam mieszka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie osobiście najważniejszy aspekt, z windą ten budynek czy bez?
Nie wyobrażam sobie wnoszenia schodami na 3 piętro wszystkich mebli, pralki, suszarki, lodówki, kuchenki, telewizora i całej masy sprzętów i gratów. Każde zakupy to wniesienie mnóstwa kilogramów, zgrzewki wody, napojów, mleka, proszki, słoiki itd. Dla mnie też odpada przy posiadaniu psa i małych dzieci. Mam dwójkę i tak z jednym na ręku a drugie ciągnięte za rękę przez 3 piętra to koszmar, a gdzie jeszcze chociaż jedna siata zakupów.

Generalnie to zależy jakie ty masz oczekiwania i potrzeby. Myślę, że każda osoba wymieniła by ci inne plusy i minusy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budynek z windą od dołu garaży po samą górę. Brak komórek lokatorskich/piwnic. Jeden budynek jest na planie kwadratu z placem zabaw, drugi normalny bez placu zabaw i innych swoich terenów zielonych. Dalej nie wiem które i czy w ogóle któreś mieszkanie stamtąd brać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

oprogramowanie sklepu (5 odpowiedzi)

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór platformy ecommerce?...

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

do góry