Widok

Krótki stosunek

Witam,

tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę marnuje dosłownie w 20sec, i nie wiem co mam juz robic, irytuje mnie to strasznie. Po wytrysku jestem w sumie od razu gotowy, mija 30sec chwila zabawy z partnerka i penis już stoi. Najwięcej użyłem 6 gumek podczas jednej ""zabawy"" (dopiero od 4 gumki wyglądało to jak sex) a mogło byc jeszcze więcej ale prezerwatyw juz nie miałem. Dlatego tu moje pytanie znacie jakieś techniki/ćwiczenia/tabletki aby ten sex byl dłuższy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gumki durex performa. Albo po prostu chusteczki Orgasm control.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gumki wdziałem w sklepie ale nie chcę tak do końca brać bo moja bierze tabletki i jak bierze tabletki to po co mam jeszcze stosować gumki. Co do chusteczek to nie widziałem. Jak to dziala?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po prostu nie zdejmuj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W chusteczkach jest substancja znieczulajaca. Oczywiście tak lekko tak wieć nadal wszystko czujesz, ale członek nie bedzie aż tak wrażliwy na tarcie. Było wiele razy na tym forum. Nie wiem czy kupisz stacjonarnie, mi sie do tej pory nie udało dorwać. Zamawiam przez internet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobre sa tez tabletki stud pills
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

gdzie najlepiej usunąć ósemki??? (65 odpowiedzi)

j.w. dodam, że jestem bardzo przewrażliwiona bo już jedno usuwanie mam za sobą (w przychodni Woj....

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

do góry