Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anonim - opinia Moja wizyta odbyła się w bardzo sympatycznej atmosferze. Na recepcji...
~Anonim
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 26 lipca 2023

Monika Szczepańska - opinia Centrum stomatologiczne Kryspin to profesjonalna obsługa .Mój 11 letni syn...
~Monika Szczepańska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2023

bogusław - opinia wątek zamknięty Znakomite podejście do pacjenta, w pełni troskliwa opieka - również po...
~bogusław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 stycznia 2022

Aleksander - opinia wątek zamknięty Super przychodnia dentystyczna. Dr Neuman to doskonały lekarz
~Aleksander
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

marcin - opinia wątek zamknięty Trafiłem do Kryspin-Dent kilka lat temu. Zobaczyłem na czym polega różnica....
~marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 października 2020

Bardzo ważna wizyta ! wątek zamknięty Pani dr.Kryspin wykonała u mnie bardzo ważne badanie ,przeprowadziła...
~Steeff
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

Niby fajny gabinet stomatologiczny, ale jest ALE... wątek zamknięty Jestem dość zadowolona z jakości usług, ale po ostatnich wizytach pozostał...
~zażenowana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Wspaniały zespół wątek zamknięty Bardzo polecam dla osób bojących się, ja dzięki temu miejscu przestałam bać...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

Ogólnie dobrze, ale pozostał niesmak wątek zamknięty Rejestrowałam syna na pierwszą wizytę u stomatologa. Młoda pani...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Mam wątpliwości czy to klinika na pewno dla dzieci wątek zamknięty Niby wszystko dobrze-nowe wnętrza, nowy i nowoczesny sprzęt, miła obsługa,...
~mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Świetna klinika dla dzieci, polecam leczenie u pani Pauliny Koc - cudowne...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 marca 2016

Super wątek zamknięty Prowadzę tam syna, jest naprawdę zadowolony. Teraz wybieram się na spotkania...
~Mamcia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 września 2015

Polecam ale ... wątek zamknięty Świetny sprzęt, miła obsługa, dobrzy stomatolodzy, zabojcze ceny a cennik...
~Mały
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 września 2015

Gosia - opinia wątek zamknięty Chodzę tu z moim synkiem odkąd skończył dwa latka. Michaś zna już lekarzy i...
~Gosia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Pierwszy raz spotkałam się z tak kompleksową i profesjonalną obsługą. Zarówno...
~AG
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

Klinika kompleksowo wątek zamknięty Z usług kliniki korzystam regularnie przy problemach z zębami lub dziąsłami....
~Aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 marca 2014

gesior - opinia wątek zamknięty Miałem delikatnie mówiąc problem z niezbyt świeżym oddechem. Kolega polecił...
~gesior
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 grudnia 2013

elka - opinia wątek zamknięty Jestem stałą pacjentką tej kliniki od 2009 roku kiedy przyszłam tam pierwszy...
~elka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

usuwanie 8 wątek zamknięty Tutaj usuwałem ósemki, wszystkie cztery sztuki oczywiście na raty a nie...
~ładny zgryz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 maja 2013

Sprawdź swojego dentyste wątek zamknięty Miałem problem z ruszajacym sie zebem (gorna czworka) i troche sie...
~norman
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
40

postów

35

wątków

do góry