Obsługa klienta w biurze przez Panią robiącą wielką łaskę to jedno wielkie nieporozumienie!
Przyszłam do biura dopiąć szczegóły zamówienia, ale po odpowiedzi na dzień...
Przyszłam do biura dopiąć szczegóły zamówienia, ale po odpowiedzi na dzień...
-
ostatnia odp. 9 lat temu
dodano: 28 marca 2017