Widok

Kryty skate park

Chcial bym poznac wasze opinie o powstaniu krytego skate parku. Najwiekszym minusem tego miejsca byla by oplata za wejscie. Plusem jednak to ze grala by sobie muzyka i mozna by jezdzic caly rok. Oczywiscie istnialy by karnety, promocje, zawody, oraz darmowe wstempy. Ceny biletow zalezaly by od czynszu za pomieszczenie, kosztu wyposarzenia oraz liczby przychodzacych osob.Sorki za ortografie ale jestem dyslektykiem :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem na tak!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja mysle ze by sie nie zwrocilo. Malo popularny sport w naszym kraju. Jednak kto ma troszke kaski chce byc TRENDY to wiadomo bedzie sie tam pokazywal. Z drugiej jednak strony nie ma koneserow tego rodzaju rozrywki bo nie ma gdzie jezdzic....

Pozdrawiam ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy właśnie taki skate park i życzymy Ci powodzenia i cierpliwości, bo na pewno Ci sie przyda. Istniejemy od niedawna i jeszcze ciężko cokolwiek powiedzieć. POWODZENIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mogl bys powiedziec cos wiecej o tym rzekomym skate parku?
Gdzie sie znajduje?
Czy jest ogolno dostepny?
Czy jest platny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem za.Ale powiedz mi gdzie go macie?Najlepiej w Gdańsku jest tu cała
ekipa skate'ów czekających na mjejsce gdzie by mogli sokojnie pojeżdzić.
Co do kasy.Ile to ile to będzie kosztować?Co tam będzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten skatepark bedzie w Gdyni wiem bo moi znajomi go budują
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karpik napisał(a):

> ten skatepark bedzie w Gdyni wiem bo moi znajomi go budują





tak ale dokładniej gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na deske czy rower
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak na serio to ja skaczę na Rowerze MTB i odnajduję się na skateparkach dla deskorolkarzy więc nie ma z tym problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Niewiele wiem o klimatach skate'owych ale widze ze dobrze trafiłem :) .
Potrzebuje firmy lub grupy osób (zapaleńców) którzy sa wstanie zorganizować "skate park" na dużą Trójmiejską impreze na okres jednego dnia. Jeśli ktokolwiek coś wie na ten temat lub mógłby mi pomóc prosze o kontakt. Sprawa dość pilna.
Pzdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak naprawde to mozna sie spytac co wy k**** wiecie ?? dla Sk8 taki skate park to jest cos zaj******** takich miejsc jest potrzebnych i to sporo nawet ja w swojej malej miejscowosci mam takie miejsce po malej upadlej firmie sa 3 hale i sporo terenu tylko niestety kasa !!! zebym mial kase to bym nie zwazal na koszta tylko budowal i nie wazne czy bylo by tam 1000 ludzi miesiecznie czy tylko 100. ale i tak dlugo tego ludzie nie zajaza. ja jestem zdania zeby budowac i jeszcze raz budowac!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie miejsca sa potrzebne :!
Malo koneserow :? a po co koneserzy wystarczy spojrzec na centra miast czy tez jakies atrakcyjniejsze miejsca dla sk8 :)
Ludzie jecza, ochrona przepedza :! straz miejska sciga :/
Przydaloby sie takie cos :) a na konkursy by przychodzili nie tylko ci ktorzy jezdza :! :D

Lecz mysle ze natlok by byl w zime a w lato tylko garstki :)
bo ktory street-towiec :D bedzie chcial jezdzic pod dachem kiedy na zewnatrz slonkO :?

Daj sie zaskakiwac, wierz we wszystko, badz jak dziecko, a zdobedziesz madrosc :D pOzdR :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
BUDUJ NIE GADAJ W GDAŃSKU JEST TYLE OSÓB NIE MAJĄCYCH GDZIE JEŹDZIĆ ZWRUCI CI SIĘ NA 100 %
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest bardzo dobry pomysł! Przydał by nam się taki właśnie Skate Park,ponieważ w Gdańsku jest co prawda dużo miejscówek,ale jak wiadomo jest wielu społeczniaków i nie raz jest tak że uciekamy przed policją!Wampir napisał(a):
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mysle, ze jesli traktowalbys to jako sposob na utrzymanie, to albo pojdziesz z torbami, albo ledwo wyjdziesz na zero. Moim zdaniem czasy, gdy siedzialo sie w jednej konkretnej miejscowie powoli mijaja. Nie skacze na desce, jezdze na rolach rekreacyjnych i sila rzeczy widuje wielu skate'ow. Mam wrazenie ze najlepiej jest na ulicy, w centrach miast gdzie co chwila masz cos nowego (schodki, porecze, podesty wejsciowe do sklepow, hale garazowe itp, itd.). Kryty skatepark mialby sens ekonomiczny, jesli: pogoda kazdego lata bedzie taka jak ostatnio, ceny wjazdu niskie, jesli bedzie zrobiony profesjonalnie (o fachowcow w tej branzy w Polsce trudno), bedziesz mial dobra reklame i kupe kasy na rozped. Jesli poloczylbys to ze dobrym sklepem dla sk8 to twoje szanse bardzo by wzrosly.
Pomimo pesymistycznego wydzwieku posta :) zycze szczerze powodzenia kazdemu kto sie tego podejmie. Sam bym sprobowal na rolach, przynajmniej z raz, a potem zalezalo by od wrazen. Moze przezucilbym sie na agresywne.
pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cze
Mam kilka latek więcej niż większość tu ale za to mam pewne doświadczenie w organizacji tego typu imprez.
Jest w centrum Gda super hala do zorganizowania skate parku. Znam osobiście zarząd spólki, która ma tę halę.
Można by coś zorganizować. Ale na pewno nie będzie to impreza charytatywna. Nie znam tematu więc mówcie:
- ile jesteście w stanie wydać za 1 godz np 5 albo 10 zł albo np 6 zł pierwsza godz, 4 zł druga, 3 za darmo)
- za jednym wejściem ile będziecie jeździć (30 min, 2 godz)?
- ilu ludzi będzie chodziło (ilośc osób razy godziny w miesiącu),
- w jakich godzinach będzie najwięcej ludzi.
- co dobrze by było mieć w hali: redbule, barek, sklepik ze sprzętem, magnetofon grundig z muzą, naprawę sprzętu, bandaże+plastry ;-) ?
Mam dojście do ekipy, która montowała skate park w innym mieście - mogą to zrobić naprawdę tanio - ale nie za darmo.
Można zrobić z tego klub, dla stałych duże zniżki, kupować hurtowo sprzęt dla całej ekipy po cenach producenta, jakieś zawody dla profi, imprezy zamknięte dla stałych itd itp.
Jak się pomysł spodoba to można się spotkać i rzecz obgadać - ale tak już na poważnie z konkretami: co, ile, za ile, kiedy itd.
Powtarzam: nie jestem "w temacie" więc każda uwaga będzie cenna.

And
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem z chorzowa. od wielu lat jezdze na decku i sam z kolegami staramy sie
wyprosic od miasta taki skate park. to co mamy to juz nam nie wystarcza. popieram taki pomysl. jezeli macie taka mozliwosc to napewno znajda sie ludzie który beda tam czesto zagladac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dobry pomysł proponuje w gdyni niema tam żadnego skate parku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem jak najbardziej za! przydalby sie w gda bo jakby nie patrzec to centrum trojmiasta i pomorza ;) najszczesliwszy bym byl jakby mozna bylo jezdzic tam tez na bmxie bo ja jestem raiderem ;) ile? za godz nawet 15-20 moze nawet 30 zeta byle pojezdzic na czyms porzadnym ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiscie ze jestem za zbudowaniem skateparku w gdyni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylem w Warszawie u mamy;pi w blue city (centrum handlowe) no i tam byl kryty skate park i bylo z****iscie;p a ogolnie jestem na tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a i za caly dzien placilo sie 5 ziko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

Ćwiczenia w domu zamiast siłowni (50 odpowiedzi)

Witam mam postanowienie noworoczne. Planowałam zapisac sie na siłownię. Mieszkam na wsi....

do góry