Widok
Krzemiński - opinia
Fatalna obsługa pacjenta, kobiety w recepcji bardzo niemiłe a wręcz chamskie.
Ogólnie przychodnia to skansen z PRL.
Ogólnie przychodnia to skansen z PRL.
Moja ocena
obsługa: 1
oferta: 3
jakość usług: 3
wyposażenie: 2
czas oczekiwania: 4
ocena ogólna: 2
2.5
* maksymalna ocena 6