Widok

Krzysiek N. - opinia

Powiem tak szkole polecił mi znajomy który również robił te same kategorie co ja. Jest to jedna z najtańszych szkół w rejonie i można płacić w ratach. Zajęcia prowadzi Pan Eugeniusz i Pan Jurek oraz czasem sam właściciel Pan Wojtek.
Pan Wojtek człowiek spokojny i wyrozumiały. Przed egzaminem zajęcia z nim dają tyle że pamiętamy o każdym szczególe. Wiemy na co zwracać uwagę i nie dać się podpuścić egzaminatorowi.
Pan Jurek doskonały instruktor gdyż że tak powiem jego nauki pozostają do końca życia. Choćby to jak lusterko przejdzie to przejdzie całe auto lub wykonując łuk na egzaminie zatrzymać się przy studzience.
Pan Eugeniusz to już chyba legenda. Ma prawo jazdy oraz uczy dłużej niż j żyje. Doskonaly kierowca. Miałem najwięcej zajęć z nim i to jemu zawdzięczam stanowisko pracy które mam. On nauczyl mnie jak jezdzic bezpiecznie i z głową.
Chyba najprostszym argumentem żeby pójść do tej szkoły jest to że kat c potem kat c+e oraz kwalifikacje zdałem za pierwszym razem. Mój kolega równiez zdał wszystko za pierwszym razem l. Moja żona jest w trakcie robienia kat. B i również twierdzi że pełen profesjonalizm. Polecam
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry