Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - ocena Pełen profesjonalizm. Wysoki poziom merytoryczności i życzliwe podejście do...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 lutego 2024

Janek - opinia Ekspresowa pomoc w założeniu działaności, wszystkie zagadnienia wytłumaczone...
~Janek
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 29 lipca 2023

Natalia - opinia Polecam wszystkim usługi u Pana Rafała. Rozmowa była przeprowadzona...
~Natalia
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 24 lipca 2023

Justyna - opinia Polecam serdecznie usługi Pana Rafała, kompleksowa pomoc i konkretne...
~Justyna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 19 kwietnia 2023

Ada - opinia Przymierzam się do założenia pierwszej działalności gospodarczej, w związku z...
~Ada
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 stycznia 2023

Adrian - opinia Bardzo rzetelna i profesjonalna obsługa. Biuro regularnie aktualizuje swoją...
~Adrian
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 stycznia 2023

Elżbieta Lica - opinia To więcej niż księgowość smart, to smart plus. Wysoka jakość usług,...
~Elżbieta Lica
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lipca 2022

Jarek - opinia Profesjonalna obsługa najlepsze biuro rachunkowe w Trójmieście bardzo polecam...
~Jarek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 czerwca 2022

Irena - opinia Polecam to biuro rachunkowe, godne zaufania. Profesjonalne podejście do...
~Irena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 czerwca 2022

Sławek - opinia Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duża wiedza z zakresu prawa...
~Sławek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 czerwca 2022

Maria - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług biura. Ogromną zaletą jest obsługa zdalna i...
~Maria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 października 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Biuro godne polecenia! Miła obsługa i profesjonalizm.
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 października 2021

Karo - opinia wątek zamknięty Cieszę się że teraz z taka solidną firmą współpracuje!
~Karo
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty współpracuje z biurem smart od niemal roku. przyznaje, stawki są nie małe,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 października 2021

Marek P. - opinia wątek zamknięty Pan Rafał był 5 księgowym do którego zadzwoniłem i dopiero on uświadomił...
~Marek P.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lipca 2021

Jolanta Kozeracka - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie i wystawiam 5+ za zaangażowanie, profesjonalizm, wysoki...
~Jolanta Kozeracka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Karolina G. - opinia wątek zamknięty Mogę szczerze polecić Pana Rafała można liczyć na jego pomoc! Właśnie takiego...
~Karolina G.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 listopada 2020

Anita - opinia wątek zamknięty Polecam Pana Rafała ogromnie. Wyprowadził mi rozrachunki spółki, które...
~Anita
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 listopada 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Polecam to biuro rachunkowe. Księgowość jest rozliczana w wfirma na czym mi...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lipca 2020

maciej - opinia wątek zamknięty Polecam. Proces zakładania spółki z o.o. przez internet z pomocą Pana Rafała...
~maciej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry