Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jolanta Kozeracka - opinia Polecam serdecznie i wystawiam 5+ za zaangażowanie, profesjonalizm, wysoki...
~Jolanta Kozeracka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 stycznia 2021

Karolina G. - opinia Mogę szczerze polecić Pana Rafała można liczyć na jego pomoc! Właśnie takiego...
~Karolina G.
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 25 listopada 2020

Anita - opinia Polecam Pana Rafała ogromnie. Wyprowadził mi rozrachunki spółki, które...
~Anita
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 1 listopada 2020

Krzysztof - opinia Polecam to biuro rachunkowe. Księgowość jest rozliczana w wfirma na czym mi...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 15 lipca 2020

maciej - opinia Polecam. Proces zakładania spółki z o.o. przez internet z pomocą Pana Rafała...
~maciej
-

dodano: 2 lipca 2020

Klientka - opinia Polecam, szybko i sprawnie udało się założyć spółkę z o.o. przez internet. W...
~Klientka
-

dodano: 21 czerwca 2020

Adam - opinia Polecam! Jedyna osoba kompetentna która pomogła mi skorzystać z tarczy...
~Adam
-

dodano: 18 czerwca 2020

Zbigniew - opinia Polecam biuro pana Rafała Michalskiego; robię to z kilku powodów: po...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 maja 2020

Robert - opinia Jako Stowarzyszenie, obsługiwane przez Księgowość SMART wyrażamy jak...
~Robert
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 24 kwietnia 2020

Cezary - opinia Gorąco polecam! Pan Rafał jest jednym z najbardziej kompetentnych księgowych,...
~Cezary
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 kwietnia 2020

Michał - opinia Profesjonalne, a zarazem kameralne biuro rachunkowe. Pan Rafał posiada...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 kwietnia 2020

Beata - opinia Biuro rzeczywiście zapewnia znakomitą obsługę i wykazuje znakomita znajomość...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 kwietnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry