Widok

Księgowość

Założyłam działalność, chciałabym zlecić księgowość komuś kompetentnemu, ale nie drogiemu. Mile widziany Gdańsk, ale nie wykluczam obsługi online, wtedy lokalizacja nie ma znaczenia i w grę wchodzi szersza okolica.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
jestem księgową z doświadczeniem i certyfikatem MF.
Chętnie nawiążę współpracę.
Zapraszam do kontaktu biuro@mobilnaksiegowa.eu
Pozdrawiam
Hanna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zapraszamy do współpracy! Więcej informacji o firmie i naszych usługach znajdzie Pani tutaj: https://www.seka.pl/oferta/obsluga-kadrowo-placowa/ Mamy oddział również w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz wiele osób decyduje się na taką księgowość online.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo to tanie i wygodne rozwiązanie, a z dobrym serwisem, dzięki któremu rozliczy się firmowe sprawy to bajka. Za darmo możecie testować narzędzia na wfirma - moim zdaniem strzał w dziesiątkę dla tych, którzy myślą że wiedza o rozliczeniach niewiele (jak ja)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poszukaja na tym serwerze w dziale ogloszenia-uslugi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić Tax Care, bo tam sama korzystam już 2 lata. Nie są drodzy, wszystko mi robią na czas, nie muszę latać co chwila do księgowej, bo jak coś potrzebuje to umie korzystać z telefonu i maila. Warto wziąć abonament, nic Cię kompletnie nie interesuje poza dosyłaniem papierów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, podzwoniłam, popytałam, w tax care wychodzi mi najtaniej, a z tego, co zrozumiałam zakres taki sam. Jeszcze mi pani zaproponowała dodatkowe pakiety, medyczny, prawny, sportowy i cos jeszcze. Emilia masz coś z tego? Polecasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja moge ci jeszcze podrzucic namiar na macconsulting.pl - maja do wyboru kilka pakietow doradczych. ja w sumie korzystam z indywidualnego ;p dla mnie najlepsza opca to wlasnie ksiegowosc online - szkoda czasu na chodzenie i załatwianie rachunków po biurach stacjonarnych zwłasczza jesli ma sie rodzine, ktora i tak permanentnie sie zanedbuje przez to ciagle tempo ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Mam prawny abo light, który najpierw można wziąć na próbę na miesiąc za złotówkę. Sporo korzystam z porad, więc zostawiłam sobie, bo nadal wychodzi taniej, niż płacić każdą wizytę osobno na mieście w kancelarii, a zastanawiam się nad fit sport, bo czas wziać się za siebie i niedużo kosztuje. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli dalej szukasz księgowości albo nie jesteś ze swojej zadowolona, bo przecież różnie bywa, to ogólnie polecam Panów z Piomaru. Rzetelni Panowie i w dobrej cenie. Tutaj masz linka: https://www.piomar-ksiegowosc.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukam od jakiegoś czasu biura które poprowadzi mi księgowość żebym nie musiała zbytnio angażować się w papierologię od tej strony w firmie. Księgowa na etat niestety nie wchodzi w grę ze wzgledu na koszty. Widziałam opcję Taxcare i podoba mi się duża zdalność, ale czy to daje możliwość kontrolowania swoich dokumentów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście, ze tak, widzisz wszystkie rozliczenia w panelu klienta, więc z łatwością możesz trzymać rękę na pulsie. Ja akurat z tax care współpracuję od 2 lat, bez większych problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

- Szmul, ty mnie idź do sklepu uczyć się fach, żebyś umiał handlować.
- A po co mnie to tate? Ja sobie zatrudnię sprzedawcę i on będzie handlował.
- Szmul, ty idź do sklepu się uczyć buchalteria.
- A po co mnie to tate? Ja sobie zatrudnię księgowego i on zrobi buchalterię.
- Szmul, a co ty zrobisz, jak twój sprzedawca dogada się z twoim buchalterem?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stanowczo dlatego myślę o księgowości, bo tracę ogrom czasu w prowadzeniu jej samodzielnie i byciu na bieząco z nowymi przepisami. Co by dumny był ze mnie tate zajme się swoim biznesem i rozwijaniem go, a księgowość niech się zajmie księgowością ;) Wpisałam na stronie TaxCare prośbę o kontakt i zobaczymy jak to wyjdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super wyczucie. Zanim admin zdejmie to gratuluję zareklamowania firmy pana Cz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem kim jest Pan Cz. ale nie wiem też skąd na tym forum tyle złości i zawiści do innych. Ktoś sobie coś wybiera, ktoś coś lubi, poleca lub nie poleca. Czy zawsze trzeba w tym szukać drugiego, trzeciego albo jeszcze kolejnego dna? No litości :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za wypowiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj każdy ma na tyle możliwości, że bez większych problemów znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Chcąc jednak znaleźć dobry program księgowy warto porównać kilka opcji, dostępnych na naszym rynku. Na pewno gdy ma być prowadzona mała księgowość, ciekawym rozwiązaniem będzie http://www.ksiega-podatkowa.pl/wersja-testowa . Program ten, a w zasadzie darmowa wersja jest dostępna przez 60 dni. Co istotne, system można tutaj dowolnie konfigurować, pod kątem określonych modułów. Dzięki temu rozwiązaniu, idealnie dopasujemy go do profilu swojej działalności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rachunkowość to bardzo ważna dziedzina dla każdego przedsiębiorcy, ale warto zlecać ją na zewnątrz firmy, bo przyniesie nam, to wiele korzyści. Obecnie sam szukam biura rachunkowego i patrzę na, to czy dana firma oferuje coś więcej niż standard. Trafiłem na stronę https://www.asset.rzeszow.pl/swiadczone-uslugi/rachunkowosc/ i ich propozycja wydaje mi się ciekawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo ciekawa, no naprawdę. A dokumenty odbieracie od kontrahentów sami czy trzeba Wam zawozić do Rzeszowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przesyłają internetem, może :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy 6 sztukach na miesiąc spoko, ale taką księgowość to nawet ja zrobię. A przy 100 sztukach, i to jeszcze obcych, robi się wesoło, co nie? Ostatnio wysyłałem pocztą poleconym do Wawki i co? i poczta zgubiła xD Mogłem poskanować, ale mi się nie chciało stać pół dnia przy skanerze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak już jestem przy tym zagubionym poleconym to w efekcie musiałem wziąć autko i samym sobą pojechać do Wawki załatwić rzecz. W koszty się wbiłem galanto, bo z jednej strony cały dzień w drodze, a z drugiej parę stówek poszło się czniać na paliwo i przejazd. Ale za to przeleciałem się autostradką do Strykowa, stamtąd do Wawki i wróciłem ekspresówką przez Ostródę. No nie powiem, autostradki piękne i nudne jak flaki bez chlebka. Co z tego, że można śmigać pod dwie setki? Nudno straszliwie. Ekspresówka dużo wolniejsza ale o niebo ciekawsza. W stronę Wawki dzwon i godzina w plecy w korku, ale za to obejrzałem sobie jak ludność sama z siebie robi korytarz życia, podobało mi się bo ładnie i sprawnie. A w powrotnej dzwon na ekspresówce i niebiescy kierowali na nieoznaczony objazd. Pocwaniakowałem, a że jeżdżę bez navi i mapy to dołożyłem po wertepach 50 kilosów skrótów. Ale fajnie było, tranzytowo kraj mamy piękny, choć nudny jak scenariusze Papryka Wegi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i jak? udało się autorce posta znaleźć jakies fajne biuro?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatni dzwoniłem do https://ksiegowosc-gdynia.pl/ i jestem bardzo zadowolony z oferty jaką mi przedstawili. Skontaktuj się z nimi może ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro ty dzwoniłeś ostatni, to nie jest technicznie wykonalne, aby ktoś jeszcze sie do nich dodzwonił ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Uważaj na usługi online. Księgowa może być z innego miasta, ale programy kupuj, nie korzystaj z tych internetowych. My wykorzystujemy w swojej pracy ten faktura vat program. bardzo ułatwia pracę i jest mega prosty w użyciu, każdy sobie z nim radzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biur rachunkowych nie brakuje i zazwyczaj mają dość szerokie kompetencje i usługi jeżeli chodzi o wsparcie dla przedsiębiorców. Teraz w dobie koronawirusa także można szukać informacji tam: https://konstytucje.pl/koronawirus-a-wsparcie-dla-przedsiebiorcow-jak-moze-pomoc-biuro-ksiegowe-o-co-zapytac-ksiegowa/ ale wiadomo, każdy samodzielnie musi ustalić też jak sobie z tymi powstałymi problemami poradzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pamiętajmy, że księgowa zajmuje się obsługą księgową. Natomiast to przedsiębiorca wystawia m.in. faktury. Dzisiaj warto skorzystać z programu faktura-online.pl dzięki niemu wystawienie faktury zajmuje dosłownie chwilkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się - faktura-online.pl ma wszystkie potrzebne funkcje i znacząco ułatwia wystawianie faktur. W branży B2B dla mnie jest to must have ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skontaktuj się z biurem jeśli chodzi o księgowość
https://goo.gl/maps/LYULMzyLfuN1a2gU6
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź Cashdirector, naprawdę super sprawdza się w mojej firmie. Pomaga mi w księgowości i w zarządzaniu finansami. Do tego można go teraz kupić w bardzo fajnej promocji, bo już od 99 zł za miesiąc. Więcej szczegółów możecie znaleźć tutaj https://lp.morganizerfinansow.pl/ryczalt99 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam księgową p. Kasią Kubiak-Jóźwicka z Kołobrzega. Rzetelna osoba, znająca się na swojej pracy. Samodzielnie można wystawiać faktury w programie do tego celu np. Faktura Small Business (https://www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/ )i póżniej eksportować do Pani Kasi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić usługi, z których sam skorzystam od wielu miesięcy i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Jeżeli szukacie sprawdzonych usług biura rachunkowego, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie https://www.gardeprofit.pl/ .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej znaleźć kogoś, kto zajmie się pełną księgowością i ty nie będziesz musiał się tym zajmować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeniosłem się ostatnio z Warszawy do Gdańska, prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Do tej pory współpracowałem z biurem rachunkowym Balance Sheet ale oni działają w mazowieckim. Szukam teraz podobnego biura rachunkowego. Oprócz księgowości musi oferować usługi prawne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Matematyka dla leminga (21 odpowiedzi)

No, nie, Nie wiedziałem, że na portalu trójmiasto mamy taką błyskotliwą elitę. Że lemingi mają...

Kącik zdrowo Infantylnych cz.2 (2439 odpowiedzi)

https://forum.trojmiasto.pl/Kacik-zdrowo-Infantylnych-t991133,1,30.html

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

do góry