Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia wątek zamknięty Współpracuję od 6 miesięcy z panem Michałem i jestem bardzo zadowolona....
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 marca 2021

Leszek - opinia wątek zamknięty Jeśli cenicie Państwo swój czas i wożenie dokumentów do biura rachunkowego i...
~Leszek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lutego 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Długo zastanawiałem się co by tu napisać ciekawego ale po lekturze...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 stycznia 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Współpracuję z tą firmą od ponad roku, wcześniej miałam do czynienia z...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Rafał - opinia wątek zamknięty Współpracujemy z Panem Michałem od lat. Rzetelny, profesjonalny, terminowy i...
~Rafał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 maja 2020

Bez zarzutu wątek zamknięty rzeczowo, terminowo i profesjonalnie - polecam kontakt i usługi
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 września 2019

Profesjonalna obsługa! wątek zamknięty Zachęcam do współpracy z Panem Michałem w zakresie obsługi kadrowo-płacowej....
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2019

Świetna obsługa! wątek zamknięty Bardzo sympatyczny, pomocny i cierpliwy księgowy. Polecam zdecydowanie!
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Rekomendacja wątek zamknięty Pan Tarnowski świadczy swoje usługi w sposób profesjonalny. Jego działalność...
~M-1 Fabrika pracownia reklamy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Polecam! wątek zamknięty Miły i rzetelny księgowy.
~interduet
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Jak najbardziej polecam wątek zamknięty Mam przyjemność współpracować z panem Michałem od 13 lat i nie mam do jego...
~Biuro Projektów conmar
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Solidna Firma :) wątek zamknięty Współpraca z Panem Michałem to sama przyjemność :) cechuje go profesjonalne...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Ok! wątek zamknięty Szybko i konkretnie, bez straty czasu na wozenie dokumentow. Polecam!
~LEP_druk sp.j.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Zdecydowanie polecamy wątek zamknięty Jesteśmy stałym klientem od 2001 roku. Obsługa bezproblemowa, wygodna i na...
~Cukiernia Płończak Sp.J.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry