Widok

Kto beknie za Tristar?

Przyszło mi jezdzić kilka razy w tygodniu na trasie Gdynia -> Gdańsk około 21.
To jest tragedia. 30 km/h, 50 km/h czy 70 km/h co chwilę na czerwonym.
Kto odpowie za to?
Ok, wiem, wiem, przyśpieszenie ruchu było tylko przykrywką dla kamer za kilka milinów (miliardów?) plnów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zielona fala skalibrowana jest na 90-95 km/h
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli mandaty :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiec bekniesz za to ty ...drogi użytkowniku ..bo tristar dziala ale na ich korzyść. Odcinkowy pomiar prędkości .celowe działania na niekorzyść użytkowników
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam te same spostrzeżenia. By wskakiwać na zielone trzeba by chyba jechać blisko setki. I to się nazywa troska o ekologię jak na każdych światłach zatrzymujesz się i potem ruszasz.

A nikt nie beknie to pewnie. Tak samo jak nikt nie beknie, że np. w Gdyni od ok. 1995 roku był system KaPa, teraz parkomaty, a przez te kilkadziesiąt lat nie wybudowano w centrum ani jednego dużego parkingu wielopoziomowego z prawdziwego zdarzenia. Gdzie się podziały te pieniądze?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (34 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry