Widok

Kto był w Gołębiewskim? Warto?

Dziewczyny chcę wybrać się z rodziną do Gołębiewskiego na wczasy głównie chodzi mi o fantastyczny park wodny, jednak opinie są skrajne czy ktoś był niedawno i powie coś więcej , myślę nad Mikołajkami lub Karpaczem, i czy to prawda że podczas śniadań ( bufet szwedzki brakuje jedzenia?

Może ktoś się wypowie i poleci lub odradzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W samym hotelu nie byłam ale tam nie ma nic do roboty i wszędzie jest drogo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
z mojej rodziny jezdza co roku od kilku lat i raz byli w karpaczu jak nie byl dokonczony jeszcze to ten w mikolajkach jest juz starszy i troszke podobno juz widac ze wymaga remontu ogolnie pelno tam jest atrakcji oni jezdzili z 3 dzieci i zawsze mieli co robic ale tak na 4dni ngdy na nic nie narzekali no chyba ze wlasnie na to ze ten w mikolajach juz by wymagal gdzie niegdzie remontu. w karpaczu tez mowili ze fajnie. nigdy nie narzekali ze zabraklo jedzenia, a na pewno by to robili gdyby taka sytuacja miala miejsce. no chyba ze ktos przcyhodzi 15min przed koncem to moze narzekal bo tak to zazwyczaj bywa wszedzie ze juz sa braki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Mikołajkach i w Karpaczu nie ma nic do roboty ????? no sorry ale przecież są to miejscowości turystyczne, a nie jakieś zadupie, ja akurat lubię i jedną i drugą, w Gołębiewskim nie byłam, ale znajomi jeżdzą i nigdy nie narzekali
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a i chyba ten w mikolajkach a tylko parking na zewnatrz a ten w karpaczu tez wewnatrz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja również uważam, że same Mikołajki nudne są i nie ma co tam robić.
Hotel owszem na 3-4 dni można poszaleć, ale samo miasto jak dla mnie nic ciekawego, są w PL dużo ciekawsze miejsca i równie fajne hotele
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie się zastanawiam bo mąż ma urlop w sierpniu i np turcja all z aqua parkiem to od 7 tyś , a w gołębiewskim all trzy 2 dorosłe os i 5 letnie dziecko też na tydzień wyliczyli mi 4400 , więc nie wiem czy dobra cena. Chyba że last do turcji ale nie wiem czy w tym roku coś będzie w dobrej cenie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym chyba woala troche doplacici i jednak za granica tam wszystko nowe i pogoda raczej gwarantowana, a golebiewski jest drogi o kazdej porze roku a ci co ode mnie jezdza to zawsze tak wlasnie na kilka dni bo potem juz dzieci sie nudza ale juz chyba nie pojada bo dziewczyny panny a maly to tez juz sie znudzil bo wszystko tam zna:)
ja mam podobny dylemat polska ii jakis fajny hotel czy zagranica ale ja bym poleciala na jakiegos lasta bo nie moge nic zaplanowac juz teraz:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ania, na pewno bym wybrała Turcję, Majorkę i inne kraje

Szwagier leci teraz do Egiptu z lasta za 1500zł
Miał leciec do Turcji również z lasta za 1300zł

Majorka z lasta za 1400 była ;)

W sierpniu możecie już pogody nie trafić, a zapłacic tyle pieniędzy za siedzenie w hotelu na basenach :/

A zerknij na Berlin, Tropical Islands, dość blisko, a ceny jak w Gołębiewskim, tylko urok tego miejsca lepszy
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kasia31 my w zakopcu w tamtym roku w koncowce sierpnia traflsmy super pogode takze to roznie no ale nie jest ona gwarantowana:((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znajomi jeżdżą od kilku lat i bardzo chwalą, w sierpniu jadą znowu a ostatnio byli w czerwcu tego roku, do Mikołajek. w Karpaczu byli raz i też są bardzo zadowoleni. A jeśli chodzi o jedzenie to nigdy nie mówili że brakuje czy coś, wręcz przeciwnie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ania - my bylismy tam na weekend ( w czerwcu) , generalnie nie polecam (to co najfajniejsze to baseny, spa - ale widać że już starszy hotel), same pokoje ok, ale śniadania najgorsze jakie jadłam, na cieplo tylko jajecznica do wyboru, brak owoców, własnego ciasta)
Jeżeli już to polecam Aquarius w Kołobrzegu (też mi się wydaje dużo ciekawsza miejscowość niż Mikołajki, a śniadania mają tak pyszn i taki wybór że nigdzie się z takimi nie spotkałam), ew. tu blisko Velaves (maja fajny basen na ostatnim pietrze, knajpkę z tarasem tez na ostatnim pietrze). Jeżeli interesowałyby Ciebie góry to w Zakopanym Hotel Kasprowy lub Willa Sienkiewiczówka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
znajomi byli w zeszłym roku w Karpaczu w Gołębiewskim i polecają, koleżanka była w czerwcu z klasą (co prawda spała gdzie indziej) i twierdzi że park wodny plus inne atrakcje hotelu(m.in. groty śnieżne i solna)-REWELACJA

my się wybieramy do Karpacza ale dopiero w sierpniu będę mogła zdać relację :)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Brak owoców, własnego ciasta" - cooo?? Przeciez Gołębiewski ma swoją firmę cukierniczą Tago - ciasto jest zawsze, owoce też często (sałatki owocowe).
My byliśmy tam już 3 razy (mikołajki) i złego słowa nie powiem. Jeśli już w temacie jedzenia - jest go w pip, bardzo bogaty bufet na śniadanie i obiadokolacje, kazdy znajdzie cos dla siebie, nawet jak się przyjdzie 5 min przed końcem. Cały czas dokładają. Wewnętrzna kawiarnia - ciut droga, ale fajne desery lodowe(myślę pod katem dzieci) za ok 15 zł więc ceny gdańskie.
Dzieciaki będą miały naprawdę dużo frajdy bo jest co robić w hotelu, a i same mikołajki nie są wcale takie nudne. Niedaleko gizycko, ciekawa galindia, różne mniejsze i większe miejscowości które można objechac w formie wycieczek.
Hotel moze nie jest super nowoczesny, ale pokoje przestronne, z balkonami (możesz poprosić o pokój z widokiem na jezioro), korytarze szerokie...
Ok, no ale minus - w wakacje dzikie tłumy ;) chociaż moze akurat dla dzieci to fajnie bo na bank znajdą towarzystwo :)
No i parking zewnętrzny, jeśli strzezony to dodatkowo płatny.

Ja osobiście polecam, nie można sie tam nudzić, dużo atrakcji dla dzieci, pyszne świeże jedzenie (nie doszukalam sie jeszcze - nie zeszlo na obiedzie, zróbmy na sniadanie w innej formie ;)) no i stosunkowo blisko :) pakujecie się do auta i po 4 godz jesteście :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
my tez jedziemy do karpacza w sierpniu i tez myślałam o gołębiewskim, ale jednak wybraliśmy inny hotel, bo i tak planujemy łazic i jeżdzić, a nie przesiadywać w hotelu a zawsze tańszy :))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wlasnie mysle czy jednak sie nie skusic na ten w karpaczu bo jednak mamy troche napiety ten sierpien i tylko 4 tyg to ciezko sie wbic na jakis termn zagraniczny:(( szkoda bo potem znowu dwa lata uziemiona w chacie i polsce ehh.
hotel wyglada fajnie kiedys juz w karpaczu bylam bylo fajnie. a powiedzcie gdzie w polowie drogi do karpacza mozna sie zatrzymac przespac i pozwiedzac na noc? bo ja bede juz w 5mscu ciazy i ciezko nawet z postojam mi bedzie a tak jakby gdzes sie zatrzymac to by bylo fajnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"brak owoców i ciasta.... " jak ktoś wyżej napisał. znajomi właśnie gustują w owocach deserach i nie mogą się nachwalić jakie to pyszne no i że dużyyyy wybór, włąsnej roboty desery i różne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to trafilismy na jakis kiepski okres chyba...
albo po pobycie w Aquariusie mam porównanie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja 2 lata temu bylam w karpaczu z rocznym syniek :) superrrrrrrrrrrrr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja wlasnie dziś wrócilam z Mikołajek:) Polecam baseny i inne atrakcje w Gołębiewskim:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Absolutnie polecam - byłam już kilka razy i zawsze jest super! A osoba, co nie widziała tam ciast własnej produkcji i owoców niech idzie do okulisty -dobiorą okulary, to zobaczy, bo jest tego do wyboru, do koloru. Polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
my byliśmy pod koniec maja w Szklarskiej Porębie. Jako że niedaleko od Karpacza to oczywiście podjechaliśmy dwukrotnie na basen do Gołebiewskiego. Hmm.... szału nie ma - nie mówię o Karpaczu, okolicach , możliwościach zwiedzania, chodzenia po górach tylko o samym basenie. dziś w tv pokazywali jakiś aquapark w Krakowie - szczerze mówiąc ten w Gołębiewskim się nie umywał. Za mało atrakcji dla dzieci - byłam z 2,7 latkiem i z siedmiomiesięcznym .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

jak dotrzeć z disneylandu do Paryża? (29 odpowiedzi)

Cześć. planuję wakacje z narzeczoną w paryżu i żeby oblecieć ciekawsze miejsca w tym już kultowy...

Jak dojechać z Larnaki do miasta (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Wybierając się na wakacje na Cypr z rodziną postanowiłem zapytać czy byłaby...

Wakacje z dziećmi (115 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry