Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam z usługi Pani Lucyny i ani trochę nie żałuję!!! Pani Lucyna potrafi doradzić od razu widzi jaki kolor i fryzura pasuje do danej osoby przedstawia kilka propozycji by klient mógł sam dokonać wyboru. Pełen profesjonalizm. Przynajmniej wiem za co płacę bo efekty widać na pierwszy rzut oka i to nie byle jakie efekty. Jestem przeszczęśliwa na pewno jeszcze nie raz wrócę do Pani Lucyny, która jest cudotwórczynią po prostu bomba. Jeżeli szukacie dobrego i profesjonalnego fryzjera, który nie zrobi Wam "kiszki" na głowie i chcecie wyjść z zakładu fryzjerskiego w pełni usatysfakcjonowane piękne i szczęśliwe to nie traćcie ani minuty dłużej!!!Bo lepszego fryzjera niż Pani Lucyna nie znajdziecie ja dałam się przekonać i ani trochę nie żałuję po raz pierwszy w życiu jestem zadowolona z usług fryzjerskich. Zupełnie nie rozumiem skąd jakiekolwiek negatywne opinie o tym salonie i Jego właścicielce czyżby konkurencja zazdrościła bo nie potrafi dorównać usługami i profesjonalizmem Pani Lucynie?...Dziewczyny i Chłopaki spróbujcie raz a gwarantuję, że na pewno zmienicie dotychczasowego fryzjera! GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM!!!