Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dziewczyny od makijazu tez nie polecam wątek zamknięty Oprocz fryzjera umowilam sie rowniez na makijaz. Byl robiony ok 10 rano....
~AS
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 listopada 2011

a ja nie polecam wątek zamknięty W kwietniu ub. roku skusilam sie na wizyte. Chcialam bezposrednio do Pani...
~AS
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 listopada 2011

zaufanie wątek zamknięty Polecam Salon Pani Lucyny. Trafiłam do niej ok. 2 lata temu, po wielu...
~Marzena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 listopada 2010

JEDNA WIELKA PORAŻKA - ZDECYDOWANIE ODRADZAM ! wątek zamknięty Skuszona pozytywnymi ocenami w internecie odwiedziłam salon fryzjerski...
~iwona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 września 2010

SUPER!!!!POLECAM!!! wątek zamknięty Pani Lucyna jest wspaniałą osobą i profesjonalistą w swoim fachu.Potrafii...
~Aśka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 października 2009

POLECAM wątek zamknięty Bardzo polecam ten salon, obsługa bardzo miła, dba o potrzeby klienta...
~Katarzyna Stankiewicz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 lutego 2010

Polecam wątek zamknięty Zupełnie przypadkiem znalazłam sie u fryzjera \"Lucyna\" . Przechodząc obok w...
~Pola Wisniewska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 stycznia 2010

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani Lucyny. Znakomicie mi doradzila...
~Mila
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 grudnia 2009

Uwaga, nieodpowiedzialny fryzjer!!!! wątek zamknięty Byłam umówiona z tygodniowym wyprzedzeniem do p. Lucyny, która wystawiła mnie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 listopada 2009

Gorąco polecam, to Mistrzyni fryzjerstwa !!! wątek zamknięty Witam serdecznie! Jestem stałą klientką Pani Lucynki i za każdym razem...
~Anecia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 maja 2009

Polecam ! wątek zamknięty Naprawdę gorąco polecam. Bardzo miła obsługa, miła atmosfera i co...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 lutego 2009

Rewelacja wątek zamknięty Bardzo dobre strzyżenie, świetny zmysł koloru, na pewno warto sprawdzić na...
~wiwka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 lutego 2009

świetnie! wątek zamknięty Polecam gorąco. Byłam z polecenia, pierwszy raz, przed studniówką. Nie...
~Jagna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 stycznia 2009

głowa w dobrych rękach wątek zamknięty Nie posiadam na tyle dobrej wyobraźni, aby zawsze wiedzieć, jak powinna...
~Anna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 stycznia 2009

Pani Lucyna mistrzem moim jest:) wątek zamknięty Dziękuję jej za ciężką pracę nad moimi włosami, za świetne propozycje...
~Pomarańczowa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 grudnia 2008

Od dawna i na zawsze... wątek zamknięty Dołączam się do WSZYSTKICH pozytywnych opinii. Salon Pani Lucyny odwiedzam...
~ASIA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 grudnia 2008

Kto jeszcze nie był niech nie traci czasu wątek zamknięty Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam z usługi Pani Lucyny i ani trochę nie...
~żorżi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 grudnia 2008

Super !!! wątek zamknięty Super obsługa i fantastyczne warunki!!! Po raz kolejny byłam bardzo...
~Iwa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 listopada 2008

Rewelacja ! Nie ma lepszego salonu ! wątek zamknięty U Pani Lucyny byłam nie pierwszy raz. Jest to cudowna kobieta która zna sie...
~Daria ;)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 listopada 2008

Fryzjer z powołania ;-) wątek zamknięty Bardzo, ale to bardzo polecam zakłąd fryzjerski pani Lucyny. Przez wiele lat...
~Ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

44

wątków

do góry