Polecam Salon Pani Lucyny. Trafiłam do niej ok. 2 lata temu, po wielu porażkach przeżytych w innych salonach. Wiadomo, że jak chyba większość z nas szukałam salonu dobrego i w przystępnej cenie. Znalazłam. Pani Lucyna zajęła się moimi włosami, które po nieudanych "eksperymentach" były spalone, zniszczone, miałam problemy ze skórą głowy. Pani Lucyna pomogła mi się tych problemów pozbyć (dobierając dla mnie odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji, a pracują tylko na profesjonalnych liniach Goldwell) a przy tym przekonała mnie do zmiany stylu. Polecam.
Wskazówka: Najlepiej na pierwsze spotkanie umówić się z p. Lucyną, żeby skonsultować plan i ocenić włosy i fryzurę.
Co do pozostałych pracownic nie mam zdania, bo nie korzystałam, ale podobno każda z nich się w czymś specjalizuje. Może warto wziąć to pod uwagę.
Pani Lucyna ma przy tym artystyczną duszę, dzięki czemu można się spodziewać kreatywnych podpowiedzi. Oczywiscie jak w każdym zakładzie, na pewno zdarzają się klientki mniej zadowolone, bo my kobiety, jesteśmy różne ;) ale sądzę, że większość jest zadowolona. Jak ja.