Oprocz fryzjera umowilam sie rowniez na makijaz. Byl robiony ok 10 rano. Pytalam czy bedzie sie trzymal do nocy, uslyszalam, ze oczywiscie:) Malowala mnie jakas mloda dziewczyna, ciemne wlosy, nie pamietam jak miala na imie. Na moje pytanie czy nie uzywa bazy pod cienie powiedziala, ze nie, ze sam cien wystarczy. Kosmetyki nie byly najwyzszej jakosci. Jakies zwykle, tanie cienie. Co ciekawe rzesy musialam sobie umalowac sama, pozniewaz dziewuszka bala sie, ze mi zepsuje makijaz i tusz zostawi na powiekach:) Wiec makijaz wykoczylam sama...co mialam zrobic?:) Po godzinie z cieni na powiekach nie zostalo nic...dobrze, ze mialam podobne w domu to domalowalam sie przed impreza. Zaluje tylko, ze nie wrocilam, zeby pokazac efekt i poprosic o zwrot kasy. Niestety nie bylo juz na to czasu. Mialam juz wielokrotnie robiony profesjonalny makijaz w roznych zakladach. Tu placilam ok 40 zl, nie pamietam dokladnie. Przy czym musialam go sama wykonczyc, a w domu poprawic, bo po cieniach polozonych bez bazy nie bylo sladu. Nie polecam, na pewno nie skorzystam ponownie.