Widok

Kto korzysta z uslug zarzadcy rednet management?

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Zarzadca zlokalizowany jest we Wrzeszczu na Stefana Batorego. Jestescie zadowoleni? Ja i kilka innych osob jestesmy zadowoleni ale mamy zarzadce od niedawna. Moze ma ktos dluzsze doswiadczenie niz kilka miesiecy?

dla zainteresowanych podaje link

http://rednetmanagement.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, jesli chcecie wiedziec co następuje PO zakonczeniu słodkich opowieści hadlowców z Red Net czy li gdy już zaczną 'zarządzać" to, jeśli jeszcze nie wiecie z własnego doświadczenia (My juz mamy ich w Marinie Mokotów, w Warszawie 2 lata :-(

..

pozdrawiam
marinaman
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My korzystany we Wrocławiu - os. Tęczowe. Jest całkiem spoko. Są jakieś problemy, ale ogólnie w porządku. W sumie to polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Szukamy dobrego zarządcy, znajomi polecieli RedNet. Chce przedstawić taka propozycje na zebraniu wspólnoty. Warto?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Śmiało. U nas robią teraz nowe boisko, zieleń zadbana, czynsze jak na innych osiedlach. Niektórzy marudzą jak zawsze, ale to normalne. Dla mnie OK. Mieszkam na Marinie w Warszawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja też mieszkam na Marinie i nie narzekam. Dbają o osiedle, jest ładnie i przyjemnie, ale fakt, zawsze znajdą się tacy, którzy będą niezadowoleni. Ja w każdym razie polecam tego zarządcę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja mieszkam na osiedlu, którym rednet zarządza we Wrocławiu. Ogólnie mam pozytywne zdanie o firmie, owszem zdarzały się konfliktowe sytuacje, ale udało się spokojnie rozwiązać, więc w mojej opinii jest to forma, która się sprawdza jako zarządca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na moim osiedlu też zarządza Rednet. i generalnie nie mam zastrzeżeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też mieszkam na osiedlu we Wrocławiu którym zarządza rednet i sorry ale jest beznadziejnie. Wszystko załatwia miesiącami, uzyskanie odpowiedzi na zadane pytania jest praktycznie niemożliwe albo również trzeba długo czekać a i tak są infantylnie wymijające.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja z Wawy piszę. Na Grzybowskiej urzęduję. Kurczę, fajnie jest. Wpadnij, zobacz. Jest OK. Nie marudziłbym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dokładnie. nie ma co szukać dziury w całym. u nas na osiedlu na Woli w Warszawie też jest fajnie, nie ma na co narzekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zawsze znajdą się tacy co będą narzekać. U nas też zarządza Rednet i jest ok. Wystarczyło zrobić spotkanie z zarządcą omówić warunki i wszystko działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
my jesteśmy zadowoleni z Rednetu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja też nie mam nic do rednetu . sa ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
popieram
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
MOIM ZDANIEM REDNET JEST OK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
na wcześniejszym osiedlu, na którym mieszkałam też zarządzał Rednet i moim zdaniem wywiązywali się bardzo dobrze, a opłaty były naprawdę konkurencyjne. Teraz też nie mam zastrzerzeń. Z doświadczenia wiem, że można trafić naprawdę na beznadziejnego administratora, bo i takich w życiu spotkałam, więc naprawdę nie ma co narzekać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
u nas na osiedlu jest ok pod "rządami" Rednet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na moim osiedlu w Warszawie zarządza RedNet Menagement, osiedle jest zaniedbane,brudne, reklamacje nie są przyjmowane, olewanie ludzi. Nie polecam tego zarządcy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jakie osiedle?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam w Warszawie na osiedlu Marina zarządza nami Red Net, osiedle jest olewane, tylko liczy się co miesiąc wystawiona faktura za zarządzanie, nie polecam firmy Rednet, nie szanują mieszkańców, nic nie robią
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ej, nie przesadzaj. Fajne, nowe boisko przecież zrobiono. Moje dzieciaki bardzo zadowolone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam na Marinie kupili specjalne koszyki do garaży. Mozna sobie elegancko rzeczy nimi przewozić. Podoba mi się tem pomysł - fajne udogodnienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas na osiedlu na którym zarządzają jest tylko brut, konflikty, nie profesjonalizm.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale na jakim osiedlu?

U nas w Gdansku na Quattro Towers ostatnio zmienilismy zarzadce ( w ramach rednetu). Poprzednia osoba po prostu nic nie robila. Kompletna olewka tego co bylo do zrobienia. Mozna bylo wysylac zgloszenia a reakcji zero. Zagrozilismy, ze jak nam nie zmienia zarzadcy to poszukamy innej firmy. Mamy w tej chwili kobiete mamy nadzieje, ze bedzie lepiej. Ale dzisiaj 8 marca, do konca marca trzeba zrobic spotkanie wspolnoty a my nawet nie dostalismy sprawozdania do przejrzenia za 2012 itd. Jak tak dalej pojdzie to faktycznie wyrzucimy red net w kosmos.
W kazdym razie jak ktos nie musi to niech omija ta firme szerokim lukiem!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm no chyba trzeba bedzie kolezanko, mnie rowniez zaczyna doprowadzac zarzadca w qt do pasji, a jeszcze sie nawet nie wprowadzilem :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My ich mamy. Mieszkam przy Jabłonowej.

A może po prostu porozmawiajcie z tą babeczką. Rozmową czasami potrafi zdziałac cuda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie, u nas tez rozmowa pomogła
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawsze chyba lepiej porozmawiać, ale nie zawsze jest efekt. My z poprzednim zarządcą nie doszliśmy do porozumienia. teraz od niedawna jest rednet i na razie odpukać jest dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na naszym osiedlu od niedawna zarządza Rednet i póki co jest naprawdę dobrze. Z wcześniejszym zarządcą mieliśmy dużo przejść i spraw, których nie można było rozwiązać , a teraz się okazuje, że jednak były do rozwiązania, tylko potrzeba było zarządcy, który faktycznie będzie chciał je rozwiązać i jak na razie w tej kwestii Rednet sprawdza się bardzo dobrze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest zaniedbane i brudne, bo Koordynatorka grupy sprzątającej , nieba by pracownicy mieli środki i sprzęt do pracy, w dodatku pracownicy są okradani, a mopy i ścierki każe brać do domu i prać . to chore!!!
na obiektach, w trakcie budowy otrzymują takie samo wynagrodzenie(7zł/h )co w już zamieszkałym i czystym osiedlu. Kiedy pracownik nie przyjdzie do pracy drugi musi, bez żadnego wynagrodzenia zrobić to za niego. Tak się nie dzieje w przypadku wielu innych kordynatorów,ale ta kobieta jest wyjątkową manipulantką i pracownicy od niej wieją. to istny "obóz pracy", w dodatku w białych rękawiczkach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się zupełnie z tą opinią nie zgadzam. Zarządca nic nie robi w naszych sprawach, marnuje pieniądze na nikomu nie potrzebne słupki, droga wyjazdu z osiedla od roku jest w takich dziurach że szybciej się nią idzie piechotą niż jedzie samochodem. Telefony nic nie pomagają, cokolwiek z nimi załatwić to jest męka. I dla nas i chyba dla nich, bo ton w jakich rozmawiają wskazuje że są bardzo znudzeni rozmową. Są duże zastrzeżenia co do gospodarowania pieniędzmi, wyboru dostawców a przede wszystkim do terminów realizacji napraw czy innych zleceń. Generalnie zastrzeżenia są do wszystkiego...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja się z kolei nie zgodzę z poprzednią opinią. U nas zarządca naprawdę działa bez zarzutu. Do tego zadbał o to, aby koszty eksploatacyjne części wspólnych były naprawdę niskie. Płacimy jedynie 3,29 zł/m2. Z tego co się orientuję to bardzo mało w stosunku do innych wspólnot.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
My już rednet pogoniliśmy z naszej Wspólnoty Mieszkaniowej i wreszcie mamy zadbane osiedle, pod każdym względem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
chyba trochę przesadzacie, albo z konkurencji jesteście. U nas czysto, ładnie i bezpiecznie. Więc nie spamujcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ech, to nie wiesz, że u nas zawsze trzeba sobie ponarzekać. taka natura. a jak jest ok, to po co o tym pisać - takie myslenie. A ja tam jestem zadowolony!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
My już podziękowaliśmy rednet za zarządzanie wspólnotą mieszkaniową, doprowadzili nas do wysokich kosztów finansowych zaniedbując osiedle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a u nas dzięki zmianie na Rednet koszty się obniżyły, więc jak widać róznie bywa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak, absolutna racja sami piszą pozytywne opinie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Kartuskiej 26 zarządza Rednet. To dopiero początek (nowe osiedle) ale opłaty wydają mi się bardzo wysokie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedawno podpisaliśmy umowę z rednetem. na razie jest OK, ale zobaczymy jak sobie poradzą z okresem zimowym, bo to największy sprawdzian. Poprzedni zarządca zawalił w tej materii.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koszmarny zarządca, zero kontaktu, opiekunowie osiedla nie odbierają telefonów, a na maile czasem odpisują a czasem nie. Zgłoszonych spraw nie załatwiają. Osiedle nowe, ale trawa nie skoszona, a ogrzewanie wciąż na maxa, więc na klatkach tropiki bo nie da się doprosić aby wyłączyli, chociaż już mamy maj! W mojej ocenie zupełny brak doświadczenia i profesjonalizmu.

Służalczy w stosunku do dewelopera... Mieszkańcy w szale.

Nie polecam, ale jeśli ktoś lubi wydawać pieniądze praktycznie za nic to czemu nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pośrednicy i zarządcy

tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? (93 odpowiedzi)

witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości: znalazłem...

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

do góry