Widok

Kto kupił mieszkanie w semeko "Reda Park" w Redzie ????

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
ja kupiłam jest tu ktos jeszcze????

imageimage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
My z dziewczyna sie zastnawiamy , ale 95% kupimy w "Reda Park" blok R3
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
o jak miło my z mężem w R1 bedziemy :) hehe zapraszamy :) Reda to fajne miasto mieszkamy tu już ponad 20 lat i naprawde jest fajnie :)

imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam ;) ja z narzeczoną również R1 :)

Zastanawialismy sie długo nad mieszkaniem narożnym 2 pietro (R3) południe zachód, ale zdecydowalismy sie na zachodnia czesc R1. Teraz nie zalujemy bo zachodnia czesc R3 przysloni bloczek co zostal zamieniony z R1. Pozdrawiam przyszlych sasiadów :) moze jakies forum sobie zalozymy? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zapraszam na nowo powstałe forum o osiedlu Reda Park mającym na celu skupianie mieszkańców i osób zainteresowanych www.redapark.fora.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie, nosze sie z zamiarem kupna mieszkanai w reda park. Moze ma ktos jakies zdjecia z inwestycji? interesuje mnie tez jakie jest ogrzewanie (podlogowe?) czy w stan deweloperski w semeko wchodza parapety wew. gniazdka itp? (np. Mirbud czyli osiedle krolewskie tego nie zapewnia).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam

zapraszam na www.redapark.fora.pl

Prowadzę kalendarium z budowy praktycznie od początku inwestycji. Jak sie zarejestrujesz na ww. forum napisz PW do mnie (jestem tam adminem) to się dogadamy co do zdjęć.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pomogę bezpłatnie dla Państwa znaleźć odpowiedni kredyt hipoteczny , porównamy oferty wszystkich banków :
kredyt.dom@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja akurat już parę lat temu kupowałem mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji Semeko. Wrażenia mam tylko pozytywne. Standard mieszkania lepszy się spodziewałem powiem szczerze. Same ściany faktycznie tłumią, ciepło nie ucieka, można tanim kosztem ogrzać przestrzeń nawet przy większych mrozach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Reda

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

Kameralne Tarasy (46 odpowiedzi)

Reda jest dobrze skomunikowana z Trójmiastem, a tym bardziej samo osiedle Kameralne Tarasy, które...

Niebieski Bursztyn (3 odpowiedzi)

Osiedle zlokalizowane jest w urokliwej, zielonej części Redy przy ul. Bosmańskiej, niedaleko...

do góry