Widok

Która chętna na swing ???

Poszukuje chetnej pani w wieku 30-50 lat do wizyty w klubie swigersów w Gdańsku.
ja to kulturalny 40-parolatek 168/80 ,szatyn z duzym poczuciem humoru.
Mail rewazot@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
... a jest w Trójmieście klub singersów? Możesz mi powiedzieć gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
... zapomniałem dopisać swojego adresu w sprawie tego klubu swingersów w Trójmieście. Oto on: stein5@op.pl
Nie wiem czy uda mi się namówić moją żonkę, ale chyba jestem na dobrej drodze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Od pewnego czasu do klubu wpuszczani są również single...
Więcej inf na stronie jacuzziclub
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A gdzie w Gdańsku jest taki klub jeśli wolno spytać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Klub jest na plazy na Stogach tylko teraz jest zimno i sex to tylko w kozuchach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A gdzie szacunek do siebie nawzajem zostawiacie? przed drzwiami? żałosne. Równie dobrze mąż czy zona mogą dawać na prawo i lewo a może do burdelu idźcie? przynajmniej jeszcze zarobicie? Boże widzisz i nie grzmisz!!!! dokąd ten świat zmierza?! rozumiem "udziwnienia" w sypialni ale gdzie w tym godność?!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
Nieznany... jesli tego nie jesteś wstanie ogrnąc to sie nie wypowiadj.Widć w Twoim rozumieniu lepsza zdrada niż wspólna zabawa. Jesli dwoje stałych partnerow potrzebuje urozmaiceni to co w tym złego. Fakt jest taki ze do tego trzeba dojżeć , nie wiekiem ale emocjonalnie. Są też tacy co wolą koronke , mocherowy beret i sex przez przescieradło. Może to właśnie jest dziwactwo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie kłóćcie sie

tak czy siak zeden nie przekona drugiego - to raz

a dwa ze i tak ci ktorzy to lubia to beda to robili, a ci co nie lubia beda sie oburzali


heheheh
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry