Widok

Ktoś był w Chili's?

Chili's Temat dostępny też na forum:
Taka knajpka w Letnicy, na ul. Rybitwy 4. Szukam opinii czy warto się tam wybrać. Słyszałem od znajomych, że bardzo dobrra tam jest kuchnia azjatycka. Mam trochę tam daleko więc wolę się upewnić czy to prawda...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Ja Byłem naprawdę jedzenie jest super ,Gość który gotuje po prostu wymiata na woku bo czuć to na talerzu ,pozdrawiam na pewno wrócę .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam niedawno z rodzinką, jedzenie jest naprawdę pyszne! Gorąco polecam i pozdrawiam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podpisuję się obiema rękami i nogami pod powyższymi opiniami! Jedzenie jest ahhhhh... brak mi słów, bo pyszne, to za mało powiedziane... :) Warto, z pewnością warto tam jechać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a słuchajcie jak w środku ? jak wystrój ? bardziej "barowy" czy restauracyjny ??
i jak jest z okolicą ? bo na google maps przerażająca...a już kupiłam tam bony z grupera i chce się wybrać a boję się samochód zostawić.

Bo rozumiem, że jedzenie super?
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jedzenie dobre, obsługa bardzo miła, wystrój ok.

Dla Klientów jest parking na posesji restauracji (fakt okolica nieciekawa).

Byliśmy dzisiaj, ogólnie mi bardzo się podobało i smakowało :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ty jestes kur nieciekawy slodkopierdzacy panie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
mega pozytyw , bylem kilka dni temu i zupa z curry najlepsza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Letnica

Osiedle Latarników (28 odpowiedzi)

Osiedle powstaje w szybko rozwijającej się pod kątem zabudowy mieszkaniowej części Gdańska....

Nowa Letnica (192 odpowiedzi)

Inwestycja powstać ma w dzielnicy, która położona jest niedaleko centrum Gdańska, a jednocześnie...

Oliva Koncept (40 odpowiedzi)

Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni, w pobliżu ogrodu zoologicznego. Budynki rozmieszczono na...

do góry