Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
bardzo pyszne jedzenie rewelacyjna obsługa wątek zamknięty wybrałyśmy się w świątecznym klimacie na kolację, ja z siostrami i mamą, mamy...
~Emilia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

kurczak Panko! wątek zamknięty najlepszy kurczak jakiego jadlem!
~michał
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

Ktoś był w Chili's? wątek zamknięty Taka knajpka w Letnicy, na ul. Rybitwy 4. Szukam opinii czy warto się tam...
~Tom
7

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 maja 2012

kulinarna krzykaczka - opinia wątek zamknięty Jedzenie pyszne, jak zawsze :) niestety nowa kelnerka troszkę nie ogarnia....
~kulinarna krzykaczka
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

DZIWNE wątek zamknięty Czytajac opinie mam wrażenie że zawsze gdy ktoś napisze złą ocenę restauracji...
~klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 maja 2013

Ekstra! wątek zamknięty Serdecznie polecam! Wyjątkowo smaczne jedzenie w całkiem przyzwoitej cenie....
~Emil
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 maja 2013

Najlepsza Kuchnia w Mieście wątek zamknięty Najlepsza Kuchnia w Mieście i Takie jest Moje zdanie a jadam tam od początku...
~na zawsze stały klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 maja 2013

Polecam! wątek zamknięty Polecam Chilli's! wystroj i klimat rewelacyjny, mila obsluga a przede...
~Dominika_Anglia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2013

ZASKAKUJACO PYSZNE:):) wątek zamknięty JESTEM POD WRAZENIEM ZAMAWIANEGO JEDZENIA Z RESTAURACYJKI CHILIS! PRACOWALEM...
~TROJMIEJSKI SMAKOSZ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

Kasia - opinia wątek zamknięty Dobre jedzenie, przyjemny niezobowiązujący klimat. Miła obsługa. Troszkę...
~Kasia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 marca 2013

Nigdy więcej! wątek zamknięty Wielka pomyłka! Po raz drugi zamówiliśmy dania z tej restauracji: za...
~Klara66
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

Marta - opinia wątek zamknięty Bardzo miłe zaskoczenie i naprawdę dobre jedzenie:) docenia sie jakość i smak...
~Marta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

Fajne miejsce/fantasytczna obsługa /pyszne jedzenie wątek zamknięty Mieliśmy przyjemność zawitać do Chili's Smaki Azji... zapewne gdyby nie...
~M&Ł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

wielka pomyłka wątek zamknięty zawiodłem się bardzo ceny z kosmosu za 3-y sajgonki 13 zł ! małe i nic...
~homosun
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 września 2012

chili's to nie chińska maja wątek zamknięty super żarełko, wielka niespodzianka.... byłem kiedyś z groupony u...
~KN
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 czerwca 2012

Smak!! wątek zamknięty Zamówiliśmy: Tom kha kai z kurczakiem, niestety ktoś ją przyrządził tak...
~Piotr
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

Bez klimatu wątek zamknięty Jakoś tak prowizorycznie, bez klimatu. Na pewno nie można tego nazwać...
~Kiki
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 stycznia 2013

co z zupa wątek zamknięty wczoraj chcialam zamowic jedzenie na telefon jestem stala klijentka na...
~kaja
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

Polecam wątek zamknięty Po raz kolejny zamawiam na wynos dania z tej restauracji, obsługa jest bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

Genialnie wątek zamknięty Przepyszne jedzenie, duze porcje. Poprostu niebo w gebie. Z dziewczyna...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry