Widok

wielka pomyłka

zawiodłem się bardzo ceny z kosmosu za 3-y sajgonki 13 zł ! małe i nic szczególnego mdłe mimo iż prosiłem o pikantne żeby nie sos to nakarmił bym nimi koty,sakiewki orientalne to już wogle nie wiadomo co to rozgotowane pierogi farsz bez smaku z przypraw na stole tylko sól i pieprz mimo posiadanej ulotki nie otrzymałem poczęstunki i herbaty gratis o rabacie nie wspomnę jak klient ma być zadowolony jak musi się o wszystko upomnieć jak szef kuchni wydaje taką chałę to jak wyglądała jego 14-to letnia praktyka ,przypuszczam ze na stadionie więcej by się nauczył
Moja ocena
Chili's Smaki Azji kategoria: Restauracje
obsługa: 3
 
menu: 4
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Odpowiedź obiektu

Szanowny Pani, herbatę gratis otrzymuje się w przypadku, kiedy przedstawi się ulotkę kelnerce. Natomiast rabat w wysokości 20 % można uzyskać WYŁĄCZNIE składając zamówienie na dowóz. Z Pana komentarza wynika, że nie przekazał Pan materiału reklamowego kelnerce, dlatego też ona nie mogła podać darmowego dzbanka herbaty. Serdecznie pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam Pana ,podpisuje się Pan jako dojrzały mężczyzna a nie ma Pan odwagi poprosić szefa kuchni i podzielić się swoimi uwagami na miejscu ,ceny sajgonek i dań są zrównane i wypośrodkowane według lokali na terenie trójmiasta w tym że w naszym lokalu nie płaci nasz Gość za ryż jaśminowy i otrzymuje małe zakąski i herbatę zieloną .Doświadczenie zdobywałem w najlepszych lokalach w trójmieście oraz za granicą naszego kraju z kucharzami z Chin i Wietnamu .I dalej się szkolę żeby poprawiać swoje umiejętności aby Goście byli w pełni zadowoleni ,niestety nie sprostałem Pana oczekiwaniu lecz robię wszystko aby Gości niezadowolonych było jak najmniej i eliminuję błędy które się niestety zdarzają . Jeżeli któryś z naszych Gości będzie niezadowolony lub jest coś co nie spełnia Jego oczekiwaniu to zapraszam do dialogu tak abyśmy mogli sprostać i poprawiać się na przyszłość ,dziękuję SZEF KUCHNI"CHILIS"
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
rabat debilu masz tylko na dowoz!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezeli chcesz pisac subiektywne opinie, co do restauracji to naucz sie jezyka polskiego frajerze, bo oczy bola jak sie czyta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry