Widok

bardzo pyszne jedzenie rewelacyjna obsługa

wybrałyśmy się w świątecznym klimacie na kolację, ja z siostrami i mamą, mamy taką małą tradycję rodzinną, bo teraz rzadko się widujemy - zakupiłyśmy kupony gruper, zarezerwowałyśmy stolik i było rewelacyjnie ! pani tak miła ze doliczyła się że zostało nam 13 zł z 240 jakie miałyśmy na bonach i nie puściła nas dopóki nie wziełysmy jeszcze czegoś na wynos ;) było przemiło i jedzenie przepyszne, dla mnie bardzo wazna rzecz, parking w ogrodzonym terenie - duży plus, wole taką restauracyjke niż masę w centrum gdzie za parking albo płacisz albo go w ogóle nie ma.

Minus był jeden, przy stoliku obok siedziała "polska rodzinka" i dzieci, dwójka siedziały przy stoliku dla dzieci i miały jakiś swój odtwarzacz muzyki i na całą parę dawały jakieś disco-polo i do tego muzyka z radia w restauracji - to był koszmar....ledwo dałam radę bez awantury, polskie buractwo niestety - i tu mam żal do pani z obsługi że nie zwróciła uwagi że sami nie są ...

a tak to bardzo polecam ;)
Moja ocena
Chili's Smaki Azji kategoria: Restauracje
obsługa: 6
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sama jesteś burakiem jak chcesz zjeść z kulturą i zapłacić dużo więcej to jedź do Gdyni na ul. śląską do restauracji MOON tam są ceny wystrój no i prawdziwe jedzenie i obsługa panno BURAK !!! Prawdopodobnie mieszkasz jako emigrantka na wyspach!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry