Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
użytkownik linii insert gt wątek zamknięty W sytuacji awaryjnej firma dołożyła wszelkich starań aby możliwie jak...
~Biuro DEKRET
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Same pozytywy wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza bardzo przydatna szczególnie w tym...
~Honorata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2018

Subiekt GT wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze świadczonej przez tą firmę usługi obsługi...
~piachu
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

Rzetelna firma godna polecenia wątek zamknięty Od roku współpracuję z firmą KUBWER. Jestem bardzo zadowolona ze świadczonej...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Kompleksowa Obsługa Informatyczna wątek zamknięty Nasza dotychczasowa współpraca z Firmą KUBWER Jakub Werchowski pozwala nam...
~Biuro Podróży
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

POLECAMY!!! POLECAMY!!! POLECAMY!!! wątek zamknięty ZAKUP TUSZY, TONERÓW I PAPIERU : Usługa wykonana błyskawicznie, ceny bez...
~Związek Międzygminny Zatoki Puck
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

Bardzo profesjonalna obłsuga wątek zamknięty Skorzystałem z usługi naprawy systemu spredażowego. Spotkałem się z bardzo...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Bezproblemowy kontakt telefoniczny oraz szybki przyjazd.Rozwiązanie naszego...
~Krystian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Polecam wątek zamknięty Szybko, sprawnie i w przystępnej cenie. Polecam.
~Wojciech
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Super opieka, pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z obsługi, profesjonalnie, rzeczowo, szybko , bardzo...
~CM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry