Kucharia

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Po prostu dobre jedzenie wątek zamknięty Tak jak w nagłówku, po prostu dobre, Polskie jedzenie. Myślę, że przyjdę...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2016

Byłem w dniu dzisiejszym i jestem zażenowany. wątek zamknięty Byłem wraz z małżonką wieczorną porą, żona zamówiła naleśnika z dżemem, ja...
~P
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Polecam na imprezę wątek zamknięty Polecam Kucharie wszystkim, ktorzy szukaja lokalu na impreze rodzinna lub...
~weronika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Cudowne jedzenie w niskich cenach wątek zamknięty Witam, miałem przyjemność zawitać w Kucharii po raz pierwszy i krótko mówiąc:...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Rewelka! wątek zamknięty Wreszcie mam chwilke na wpisanie opinii. Jedzonko świetne, obsługa bardzo...
~Witek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 marca 2016

Dobre jedzenie w przystępnych cenach wątek zamknięty Dobre, domowe jedzenie. Wszystko świeże i smaczne. Ceny mile zaskakują.
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 marca 2016

Fatalne jedzenie wątek zamknięty Nowy lokal w okolicy bardzo mnie ucieszył. Spróbowaliśmy jedzenia na wynos i...
~Martyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

mieszane odczucia wątek zamknięty Zamówiliśmy telefonicznie po godz 20 w niedziele- na wynos (mieszkamy obok...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Już tam nie wrócę!! wątek zamknięty Na pierwszy rzut oka bardzo przyjemnie:) w rzeczywistości wyszło inaczej,...
~Dzasta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

POLECAM! wątek zamknięty Byłem, zobaczyłem, zaliczyłem i zakochałem się. Jest to zdecydowanie jedna z...
~Wiesław
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

POLECAM! wątek zamknięty Bardzo pyszne jedzenie i miła obsługa:) z pewnością wrócę :)
~marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Taka knajpa jedyna w trójmiejście wątek zamknięty Po pierwsze bardzo pyszne jedzenie, placki sa znakomite ! Po drugie...
~Maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 stycznia 2016

Również polecam wątek zamknięty Byłem i sprawdziłem. A zamówiłem dorsza z warzywami, jako dodatki frytki i...
~stach
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

Super wątek zamknięty Miejsce godne polecenia. Pyszne jedzenie, świetna obsługa i super lokal....
~Michalina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

Pysznie!! wątek zamknięty Jestem bardzo, bardzo pozytywnie zaskoczona. Świetna obsługa, przepyszne...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Opinia klienta wątek zamknięty Świetna obsługa miłych i usmiechnietych pracowników w polaczeniu z znakomitym...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry