Kucharia

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MC - opinia wątek zamknięty Jedzenie pyszne, porcje solidne. Polecam! Trzymajcie tak dalej.
~MC
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lutego 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Dziś zupa dnia to rosół z makaronem. Ostatni raz taki pyszny rosół jadłem u...
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 listopada 2019

Moje miejsce na mapie kulinarnej wątek zamknięty Jestem regularnym gościem od 2 lat - bywały dni zd jadłam tam codzienne....
~Ela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lipca 2019

bardzo dobre jedzenie wątek zamknięty Jesteśmy z żoną stałymi gośćmi kucharii od ponad dwóch lat. Bywamy...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 czerwca 2019

Bardzo dobre jedzenie wątek zamknięty Polecam każdemu, naleśniki bardzo smaczne.
~Dominik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lutego 2019

Jak można nie mieć ciasta na naleśniki?? wątek zamknięty Niedziela, godz. 18 i nie zrobimy naleśników, bo... nie ma ciasta. Packi...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 marca 2018

MEGA! wątek zamknięty Świetna restauracja, najlepsza na Garnizonie. Jedzenie szybko, tanio i...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Było lepiej... wątek zamknięty Niestety się popsuło. Dania dnia to praktycznie różne wariacje mielonego....
~jaywalker
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Zawiodlam sie... wątek zamknięty Chodzilam tam czesto na nalesniki. Dzis wzielam dwa dania na wynos. Sztuccy...
~NN
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 września 2017

Pyszne jedzenie za rozsądną cenę wątek zamknięty Jestem gościem tej restauracji od kilku miesięcy. Przychodzę tu często,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

pyszna Polska kuchnia i nie drogo. wątek zamknięty Witam, ja jestem zadowolona z restauracji miałam okazję być i spróbować...
~An Na Viktoria Gdańsk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Obsluga to skandal wątek zamknięty Obsluga tego miejsca jest fatalna co mialam okazje juz wiele razy...
~Ela
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

Polecam zwłaszcza rodzinom wątek zamknięty Smaczne jedzenie - znakomite pierogi i inne dania (królik!). Wszystko bardzo...
~Haplo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Czynni!! wątek zamknięty Wpadłam przejazdem na Garnizon i chyba jako jedyna knajpa otwarta była...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 listopada 2016

Niezjadliwe pierogi ruskie wątek zamknięty Nie wiem z jakiego przepisu korzystał kucharz, ale pierwszy raz spotkałam się...
~MM
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2016

Pyszne, domowe jedzenie! wątek zamknięty Dawno nie jadłem takiego smacznego gulaszu. Porcje są naprawde spore, a ceny...
~mcgeoch
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 września 2016

Jedzenie bardzo smaczne ! wątek zamknięty Faktycznie, Polska Kuchnia tutaj dominuje. Polecam wszystkim!
~Marysia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2016

Smacznie i zdrowo wątek zamknięty Bardzo dobre i niedrogie jedzenie. Szczególnie zestaw dnia. Pierogi ze...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2016

Kucharia, czy nie za slono? wątek zamknięty Witam, moje poczatki w kucharii byly rewelacyjne, smaczne jedzenie,...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

Bardzo dobre jedzenie wątek zamknięty W porownaniu do innych restauracji na garnizonie, kucharia zdecydowanie...
~WR
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry