Będąc w trakcie remontu całego mieszkania, człowiek może wiele razy upaść i się załamać. U nas nastąpił moment przełomowy, kiedy zobaczyliśmy zamontowaną kuchnię - jest piękna. Dopracowana, staranna, dopasowana pod każdym calem do naszych potrzeb, zachciewajek, z uwzględnieniem mankamentów starego budownictwa. Mimo, że współpraca trwała dość długo (z naszego powodu), p. Bartek zawsze był do dyspozycji. Cierpliwie odpowiadał na każde pytania i z wyrozumiałością przyjmował nasze dziwne propozycje, na które zawsze znalazł odpowiednie rozwiązanie. Nagła zmiana projektu nie była dla Niego żadnym problemem, rozmowy telefoniczne późnym wieczorem i setki maili. Zostałam obsłużona przez profesjonalistę, który nie tylko oddał mi meble, ale tworzył miejsce idealne. Wszystkie spotkania, dowóz mebli, czas montażu został dostosowany do naszych możliwości czasowych. Pan Bartek sam osobiście zamontował nam całą kuchnię, co dla mnie było priorytetem. Dzięki temu mam skręcone szafki i zamontowany sprzęt bez luzów czy szpar. Bezdyskusyjnie polecamy go dalej i zamawiamy kolejne meble, tym razem do łazienki.