Czerniawski Meble

Meble kuchenne Zakłady stolarskie

Gdańsk, Damazego Tilgnera 36

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej Osmanowski - ocena Pan Bartek jest profesjonalistą polecam serdecznie!
~Maciej Osmanowski
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 marca 2024

Pablo - ocena Tanio, szybko i bardzo fachowo! Meble wykonane z dużą starannością i...
~Pablo
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 1 lutego 2024

Agnieszka i Grzegorz - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm w 100%. Właśnie cieszymy się nową kuchnią zrobioną przez Pana...
~Agnieszka i Grzegorz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lipca 2020

Mariusz - opinia wątek zamknięty Pan Bartosz wykonał dla mnie zabudowę w kuchni, lazience, garderobie,...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 grudnia 2019

Asia - opinia wątek zamknięty Projekt i wykonanie kuchni zrealizowano w terminie. Jakość wykonania i...
~Asia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 listopada 2019

Magdalena - opinia wątek zamknięty Pan Bartosz wykonywał dla nasz meble łazienkowe, zabudowę w łazience i...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 listopada 2019

Darek i Marta - opinia wątek zamknięty Świetny fachowiec czas wykonania super jakość i wykonanie na 6 +
~Darek i Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 listopada 2019

dorota k. - opinia wątek zamknięty perfekcyjne doradztwo, wykonanie - SUPER
~dorota k.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2019

Meble na wymiar do mieszkania wątek zamknięty Witam, Na warsztat Pana Bartka trafiłem z polecenia Pani Architekt. Do...
~Patryk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

Male mieszaknie : meble kuchenne i szafa do przedpokoju wątek zamknięty Projekt udany, ergonomiczny, choć grafika prezentacji podstawowa. Porada w...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

meble kuchenne wątek zamknięty Zamówiliśmy u Pana Bartosza meble kuchenne. Pan Bartosz jest profesjonalistą...
~Adam
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 października 2016

biała kuchnia wątek zamknięty jestem kolejnym zadowolonym użytkownikiem kuchni wykonanej przez Pana...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Pan Bartosz? Polecamy! wątek zamknięty Pan Bartosz robił dla nas całą kuchnię, zabudowę WC, łazienki oraz...
~mr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Meble na zamówienie wątek zamknięty Pan Bartek wykonał dla nas meble kuchenne, szafę łazienkową oraz blat z...
~Iwona i Maciej
6

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2015

Meble kuchenne - BARDZO POLECAM wątek zamknięty Zamówiliśmy u Pana Bartosza meble kuchenne. Meble już mamy kilka miesięcy i...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Zabudowa kuchni i łazienki wątek zamknięty Znalezienie dobrego stolarza, który doradzi, zaprojektuje i wykona meble w...
~Kawosz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 maja 2016

Meblodar, czerniawski meble - proszę o opinie. wątek zamknięty Witam jestem na etapie projektowania kuchni. Spotkałam sie z wykonawcami...
~ona
47

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2011

Kuchnia idealna wątek zamknięty Będąc w trakcie remontu całego mieszkania, człowiek może wiele razy upaść i...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

Meble kuchenne, zabudowa łazienki, garderoba wątek zamknięty Jeśli ktoś szuka profesjonalnego stolarza, sumiennego, w przystępnych cenach...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 września 2015

opinia na temat mebli kuchennych wątek zamknięty Fachowość i profesjonalizm Pana Bartosza zasługują na wielkie...
~Anna i Zbigniew
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry