Widok

Meble na zamówienie

Pan Bartek wykonał dla nas meble kuchenne, szafę łazienkową oraz blat z drewna egzotycznego. Dostalismy wizualizacje naszych mebli. Wszystko zostało wykonane bardzo dobrze, z użyciem profesjonalnych narzędzi oraz materiałów wysokiej jakości. Dodatkowym atutem jest to, ze Pan Bartek pracuje takze w drewnie nie tylko z płytami mdf.Wszelkie nasze uwagi do projektu były bezproblemowo przyjmowane i wykonywane. Pan Bartek nie narzuca się ze swoimi projektami jak mają w zwyczaju inni stolarze, tylko proponuje optymalne rozwiązania oparte na doświadczeniu nad którymi można dyskutować. Całość wykonan zgodnie z umową i w zakładanym terminie. Dodatkowym atutem jest to, że posiada on ubezpueczenie. W przypadku szkody podczas wykonywanej pracy nie ma żadnych problemów z odszkodowaniem.
Przed nami jeszcze szafa wnękowa do zabudowy i z chęcią skorzystamy z usług Pana Bartka.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rówież poszukuję dobrego fachowca. Właśnie zakończyłem budowę domu i zacząłem go wykańczać. Już teraz chciałbym zebrać informacje na temat dobrych wykonawców jeśli chodzi o meble kuchenne i szafy na wymiar. Czy ktoś jeszcze kogoś może polecić? Chcę porównać ceny.
Doskonałe wykończenie! Świetna jakość. Sprawdź [url=http://wanzbig.pl/
]stolarz Wrocław[/url] już dziś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zamawiałam meble w Agata meble i dla mnie było bardzo ok. Ogólnie dużo moich znajomych miało o nich dobrą opinię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chyba wolę zamówić meble, które są zrobione na wymiar. Oglądałam już ofertę mebli Gdańska Fabryka Mebli, mają bardzo ciekawy wzornik, pomagają w doborze wyposażenia kuchennego w tym urządzeń AGD i akcesoriów.Realizacje są bardzo szybkie i specjaliści zaprojektują najbliższe otoczenie, tak by wam było wygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również polecam tego pana,.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

pół roku temu wprowadzilismy sie do nowego domu. meble do kuchni robilismy na wymiar w salonie agaty. naprawde zrobili solidna robote w dodatku bardzo szybko. sami pobrali wymiary, a pozniej zrobili projekt kuchni wg naszych wytycznych. Obsługa była bardzo miła i sprawna. nie mam zastrzezen do realizacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam szafy od IndecoWybrzeże, co prawda nie do kuchni, ale do salonu i na przedpoój. Panowie spisali się super, nie mogę narzekać, a wnetrza mam dosc wymagające. Zachecił mnie do nich opinie znajomych no i duży wybór kolorów i materiałów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry