Widok

Meblodar, czerniawski meble - proszę o opinie.

Witam
jestem na etapie projektowania kuchni. Spotkałam sie z wykonawcami mebli wskazanymi w tytule wątku. Obaj panowie wywarli na mnie bardzo pozytywne wrażenie tak więc mam problem w wyborem. Czy ktoś korzystał z ich usług? i może powiedzieć coś więcej - o realizacji i współpracy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15
podbijam wątek. może znajadzie się ktoś kto robił zabudowę w wskazanych w nagłowku firmach. czekam na opinie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16
Witam. Pan Czerniawski właśnie skończył montaż naszej kuchni. Wygląda świetnie, pięknie wszystko "pracuje" (blum). Określenie "na wymiar" sprawdza się tu w 100% (zabudowany grzejnik itp.). Kuchnia sprawia wrażenie solidnie zmontowanej, nie ma luzów czy jakichś szpar etc. Mam nadzieję że będzie się wzorowo sprawować i świetnie wyglądać oczywiście w wieloletniej perspektywie (nic nie wskazuje na to żeby mialo być inaczej, ale czas pokaże:-) ). Czas oczekiwania wynosił niespełna 3 tygodnie. Przy montażu który trwał 1 dzień i troszkę drugiego, Pan Czerniawski używał profesjonalnych narzędzi. Współpraca bardzo miła i bezproblemowa. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 21
W zeszłym tygodniu podpisaliśmy z mężem z Panem Czerniawskim umowę. Do momentu podpisania umowy współpraca była bardzo ok, zobaczymy co będzie potem:) Ale o to chyba nie mam powodów za bardzo się martwić bo ten stolarz jest z polecenia znajomych, widziałam ich kuchnię i znajomi nie mieli co do niej zastrzeżeń.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 17
Parę miesięcy temu przeprowadzilismy sie z mężem do Gdańska, nie mieliśmy znajomych, którzy poleciliby nam stolarza, dzięki temu wątkowi zdecydowaliśmy się na Czerniawskiego, mieliśmy obawy przed podpisaniem umowy z nieznajomym ale wszystko wyszlo ok, śmialo możemy polecić.
pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 17
A czy mógłby ktoś zdradzic cene byłam na stronie CZERNIAWSKI MEBLE i super to wygląda.Z góry dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13
Parę dni temu Czerniawski wykończył nam całe mieszkanie, naprawdę nie ma do czego się przyczepić choć żona z reguły należy do osób, które szukają dziury w całym:)
Najbardziej jesteśmy zadowoleni z blatów z kamienia, co prawda nie robił nam Czerniawski ale polecił ekstra kamieniarza, z którym współpracuje.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 16
Mogę potwierdzic opinie moich przedmówców, Czerniawski zamontował nam meble w terminie i bez żadnych problemów,
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 15
Ja również szczerze moge polecić Czerniawskiego. Żadnych spóźnień, czy to na pomiar projekt i montaż. Całkiem miła osoba z tego stolarza, pozytywnie się zaskoczyłem w porównaniu do kultury fachowców, którzy wykańczali mi mieszkanie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 17
Witamy.
Parę dni temu Pan Bartosz zakończył montaż naszej kuchni i szafek łazienkowych.
Wybierając wykonawcę nie wiedzieliśmy dokładnie czym się kierować. Poczytaliśmy trochę i zdecydowaliśmy się na Pana Czerniawskiego. Teraz wiem, że był to dobry wybór. Pan Bartosz bardzo rzetelnie pracuje na swoja markę. Cierpliwie znosił wszelkie drobne zmiany...które chyba każdemu się zdarzają w trakcie realizacji;-) ... i wcielał je w życie nawet jeśli wymagały jego większego wysiłku. Kiedy trzeba podpowiadał, ale nie narzucał rozwiązań. Uprzejmość na każdym kroku, profesjonalne podejście. Meble wykonane z należytą starannością, terminowo.
Dzięki temu Pan Bartosz zyskał kolejnych zadowolonych klientów.
Z czystym sumieniem możemy polecić. Warto.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 17
Witam,
Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Bartosza Czerniawskiego. Zamawiałem u niego szafę wnękową z drzwiami przesuwnymi oraz zabudowę łazienki (blat + drzwi przesuwne oraz szafka wisząca do zabudowy wnęki).
Wszystko wykonane bardzo starannie i fachowo. Meble wyglądają super i jestem z nich bardzo zadowolony.
Pan Bartosz podchodzi do klienta bardzo indywiduwalnie, chetnie doradza rozwiązania. jest przy tym bardzo dokładny i punktualny. Dotrzymuje terminów, jak mało kto.
Jeżeli w przyszłości będę potrzebował jakiegoś mebla na wymiar to zamówię na 100% u niego. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 17
Witam, z czystym sumieniem mogę polecić p. Czerniawskiego. Kuchnia wykonana przez Niego spełnia wszystkie moje wymagania, a p. Czerniawski to bardzo kompetentny i do tego miły człowiek. Polecam :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 17
Ze współpracy z panem Czerniawskim jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne podejście do klienta, bez problemu akceptacja wszelkich zmian, doradzanie i pięknie wykonanie kuchni :) Czysty i bezproblemowy montaż. Polecamy :))
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 17
Zrobiłem b. dużą kuchnię u p. Bartka. Niestety należę do bardzo upierdliwych klientów i pan Bartek na długo mnie zapamięta :) Precyzyjne wykończenia, dobrane specjalne materiały pod moje dyktando. Ze wszystkiego wywiązał się idealnie. Wszelkie moje poprawki już w trakcie prac i po nich robił bez problemów. Całość kuchni oceniam naprawdę wysoko. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.
Na dowód tego, zleciłem zrobienie łazienek dwóch oraz szaf zabudowanych. A to chyba dowód, że jest naprawde dobry.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 17
ile za tą kuchnię zapłaciliście (meble)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 16
Witam,

ostatnio zamówiliśmy zabudowę kuchenną, szafę do przedpokoju i jeszcze parę innych drobiazgów u Pana Czerniawskiego.

Muszę przyznać, że z efektów jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan Bartosz jest bardzo sympatyczny a do tego zna się na rzeczy. Podobało nam się to, że nie próbował "wciskać" najdroższych materiałów na siłę a poznając nasze oczekiwania doradził nam co najlepiej się sprawdzi za rozsądną cenę.

Bardzo dobry kontakt, pomoc w doborze kolorów, komputerowe wizualizacje, szybkie i bardzo dobre wykonanie oraz konkurencyjne ceny sprawiły, że bez wahania możemy polecić firmę Czerniawski Meble.

Pozdrawiamy,
Ala i Kuba
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 17
Witam serdecznie,

jesteśmy kolejnymi zadowolonymi klientami Pana Bartosza. Kuchnia którą nam zaprojektował Pan Czerniawski wymagała od niego wiele cierpliwości - której nota bene napewno mu nie brak :) - mielismy z żoną wiele pomysłów i koncepcji. zdarzyło nam się co chwilę coś zmieniać i wymyślać - Pan Bartosz świetnie przy tym wszystkim nam akompaniował i oceniał nasze pomysły wskazując zalety i wady pewnych rozwiązań. Efekt końcowy dla nas to kuchnia o której marzyliśmy, dokładnie taka jaką miała być, funkcjonalna, zgrabna, przemyślana i przede wszystkim ładna. Co prawda planujemy jeszcze delikatną modyfikację (pewne drobiazgi wymagają przećwiczenia i zechcieliśmy coś odrobinkę zmienić ), lecz kuchnia którą nam zbudował Pan Bartosz to produkt którego oczekiwaliśmy - 100% zadowolenia.
Chciałem wskazać również na profesjonalizm Pana Bartosza - uważam osobiście że człowiek ten się realizuje w tym co robi. Sprawia wrażenie osoby która do każdego projektu wkłada serce, i nie kieruje się tylko chęcią zarobku. Zadowolenie klienta przedkłada ponad to - jest to moje osobiste wrażenie. Człowiek w pełni zasługuje na miano solidnej firmy. Jako facet mogę dodać jeszcze parę innych rzeczy które zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie, być może to detale, jednak uważam to za wyraz profesjonalizmy. Pan Bartosz pracuje na bardzo wysokiej jakości sprzęcie - zarówno narzędzia jak i akcesoria którymi pracuje to sprzęt z górnej półki. Widać przez to, że człowiek ten nie bierze pod uwagę półśrodków i rozwiązań mogących obniżyć poziom produktu który oferuje, a zastosowanie takiego sprzętu gwarantuje wysoki poziom wykonania mebli. To wszystko sprawia że czeka nas jeszcze planowanie zabudowy innych pomieszczeń u Pana Bartosza. Wszystkim którzy się zastanawiają nad uslugami Pana Czerniawskiego - szczerze polecam.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 17

czerniawski meble, bartosz czerniawski, meble kuchenne

Pan Bartosz wykonał dla nas meble do kuchni, zabudowę szafy, oraz szafkę do łazienki. Współpraca wypadła tak dobrze, że zastanawiam się co by tu jeszcze zamówić :) Prawdziwy profesjonalista! Meble wykonanie bardzo starannie, z dobrych materiałów a co najważniejsze na czas a nawet przed czasem! Pan Bartosz jest słowny, uczciwy i cierpliwy, polecam z czystym sumieniem i gwarantuje rzetelność!Takich ludzi w naszym kraju należy wspierać bo na prawdę ze świecą szukać dobrego fachowca, którym Pan Bartosz niewątpliwie jest!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 17
Zdecydowałem się na współpracę z Panem Czerniawskim, dlatego, że on jako jedyny ze stolarzy (a było ich pięciu na pomiarach) nie robił problemów z zamontowaniem blatów drewnianych z egzotycznego drewna. Zabudowa tych blatów była trochę skomplikowana, wymagała zamontowania oświetlenia, montaż barku pod skosem itp.
Wykonanie całej kuchni oceniam więcej niż wzorowo, współpraca przed podpisaniem umowy i w trakcie realizacji - zero problemów. Jako facet zwróciłem uwagę na profesjonalne narzędzia jakimi ten stolarz pracuje, widać, że inwestuje w najlepsze i chyba jedne z najdroższych.
Opinie moich przedmówców w tym temacie na pewno nie są przesadzone i tylko świadczą o tym, że warto korzystać z usług tego Pana. Ja w każdym bądź razie polecam.
pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 17
To nie prawda ,że okleina się odklejała i blat był krzywy,ci co tak twierdzą to nie ludzie a wilki.Łubu du,łubu du niech zyje nam- stolarz Czerniawski.W zeszłym tygoniu nie mogłem bo miałem chorobowe.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 8
Witamy,

U Pana Bartka zamówiliśmy kuchnię, garderobę z przesuwanymi drzwiami, szafkę w łazience i zastanawiamy się jeszcze nad meblami do salonu. Pan Bartek to osoba bardzo kompetentna, bezproblemowa i mega profesjonalna. Ponadto Pan Bartek ma bardzo indywidualnie podejście do klienta, a to niestety rzadkość w obecnych czasach.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług i jak najbardziej polecamy współpracę z Panem Bartkiem :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 20
Od tygodnia jesteśmy posiadaczami kuchni, którą zamówiliśmy u Pana Bartosza i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ze wszystkiego. Zaczynając od samego początku to zdecydowaliśmy się zamówić kuchnię u Pana Bartosza, bo jak napisał po przesłaniu wstępnego projektu, że wycena będzie tego konkretnego dnia, to tak było. Potem na etapie pomiaru, projektowania, doradzania i kontaktów dotyczących terminów realizacji utwierdzaliśmy się w przekonaniu że ta decyzja była słuszna. Kuchania prezentuje się znakomicie, nie ma żadnych niedoróbek, wszystko pasuje co do milimetra. Moją uwagę przy montażu zwrócił niesamowity porządek jaki pozostawiał po sobie Pan Bartosz w mieszkaniu. Mąż też wspominał o wysokiej jakości sprzęcie używanym do montażu. Podsumowując - gorąco polecam.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 20
ale że ma czas pisać sobie tyle pochlebnych postów
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 10
Myślę że gdybyś poznał/a/p.Bartka wiedziałbyś że jest zbyt skromną osobą żeby pisać o sobie.Nie oczerniaj jak nie znasz...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 19
Ciekawa jestem tylko dlaczego nikt z zalogowanych nie pisze o tym Panu ;)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 5
Szanowni Państwo
Sprawa z tymi opiniami jest bardzo prosta. Po skończonej pracy, proszę moich klientów o wystawienie opinii w tym właśnie wątku. W tym celu na adres mailowy wysyłam linka do tej strony a dalej wszystko w rękach moich klientów.
Pani Weroniko, nie wiem czy moi klienci są zalogowani jako stali użytkownicy tego forum. Większość moich klientów mam z polecenia, nie pozyskali kontaktu do mnie z tego forum, najczęściej o tym wątku dowiadują się w chwili gdy proszę właśnie o wystawienie opinii.
Mam nadzieję, że w sposób wystarczający wyjaśniłem działanie tego tematu.
Z poważaniem Bartosz Czerniawski
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 19
Ja też mam coś podobnego,szafę w gabinecie gdzie jest magnetofon i każdy może przyjść i wyrazić swoja opinie - pozdrawiam Ryszard Ochódzki
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 10

Czerniawski meble

Pan Bartosz wykonał dla nas meble kuchenne. Wczoraj odbył się montaż i meble wyglądają bardzo ładnie. Realizacja zamówienia odbyła się szybko i sprawnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwiązań, które zasugerował nam Pan Bartosz, w szczególności z porad dotyczących materiału z którego zostały wykonane meble. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i szczerze polecamy Pana Czerniawskiego.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 18
Witam
Zamowilem u pana Bartosza Blat do lazienki,wyszlo extra byla mala poprawka gdyz fornir odmowil wspolpracy po paru miesiacach ale naprawa przez pana B odbyla sie szybko i bez klopotu
polecam wszystkim profesjonalnie i bez problemowo
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 20
Jaki jest zakres cenowy mebli kuchennych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Bartosz Czerniawski wykonał dla nas zabudowę kuchenną z drewnianymi blatami i stołem, szafy wnękowe Raumplus oraz zabudowę łazienkową także z wykorzystaniem litego drewna.

Muszę przyznać że Pan Bartosz jest godnym polecenia fachowcem. Bardzo istotny jest fakt, że oprócz znajomości fachu Pan Czerniawski może pochwalić się wyczuciem gustu i doradzić dzięki temu w sposób gwarantujący satysfakcję klienta. Wszyscy odwiedzający nas goście od razu zwracają uwagę na elementy wykonane przez Pana Czerniawskiego, ze względu na ich jakość, kunszt wykonania, ale chyba przede wszystkim - oryginalny i bardzo atrakcyjny wygląd.

Co się tyczy samej realizacji, to Pan Bartosz bardzo ładnie zabezpieczył położone już podłogi, przyjeżdżał na drobne poprawki gdy była taka konieczność, a przede wszystkim bardzo terminowo i szybko wykonywał zamówione prace.

Bardzo jestem wdzięczny przyjacielowi za polecenie tego specjalisty i z chęcią polecam go dalej.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 19
Witam

Ja jestem następnym bardzo zadowolonym klientem. Mam piękną, profesjonalne wykonaną kuchnię za rozsądną cenę. Polecam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 19
A czy ktoś może zdradzić jak Pan Bartosz wypada pod względem ceny?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,
mam piękną kuchnię zrobioną przez Pana Czerniawskiego. Nigdy bym się nie spodziewała, że to co sobie wymarzę w mojej kuchni będzie w realu wyglądać tak samo, a może i nawet lepiej. Pan Czerniawski jest godny polecenia. Ja zanim zamówiłam meble u Pana Czerniawskiego kontaktowałam się z kilkoma innymi "fachowcami" i muszę przyznać, że Pan Bartosz zaprezentował się najlepiej. Jest bardzo cierpliwy i pomaga w projektowaniu ale nie narzuca swojego zdania. Jestem bardzo zadowolona dlatego następną klientką Pana Bartka będzie moja mama.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 16
Witam!
Rowniez jestem bardzo zadowolona z wykonania zabudowy kuchennej. Pan Bartosz nie tylko zaproponowal projekt, ale tez dolozyl wszelkich staran, aby realizacja uwzgledniala wszelkie moje uwagi. Solidne materialy, sprawna, precyzyjna i terminowa realizacja, dobra komunikacja oraz wspolpraca. Rowniez dobor kolorystyki okazal sie duzo latwiejszy, niz sie tego wczesniej spodziewalam. Gdybym miala wybierac jeszcze raz, na pewno wybralabym te sama firme. Polecam!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 15
W firmie Pana Czerniawskiego zamówiliśmy meble kuchenne, zabudowy do pokoju syna, garderoby, meble do salonu, meble do łazienki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z bardzo rzetelnego podejścia do klienta i oczywiście mebli. Wszystkie etapy współpracy przebiegały terminowo i bezproblemowo, począwszy od szybkiej wstępnej wyceny prac, poprzez etap ustalania szczegółów, a skończywszy na terminowym montażu. Obserwowaliśmy Pana Bartosza podczas montażu, gdzie zadbał o detale - nie oszczędza na materiałach, są one wysokiej jakości i idealnie spasowane. Efekt końcowy jest imponujący. Pan Czerniawski jest jednym z bardzo nielicznych fachowców, których na etapie wykańczania domu/mieszkania możemy szczerze polecić swoim nazwiskiem.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 13
Pana Czerniawski wykonał u nas meble do mieszkania (zabudowa przedpokoju, kuchnia, łazienka i szafa typu komandor).
Uwzględnił nasze wymagania podczas projektowania mebli i zasugerował wiele ciekawych rozwiązań.
Prace zostały wykonane solidnie i terminowo. Jestem bardzo zadowolony z pracy Pana Bartka i szczerze go polecam.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 18
Pan Barotsz wykonał dla mnie kuchnię, zabudowę przedpokoju i meble do łazienki. Wszystko przebiegło sprawnie, terminowo i solidnie. Jestem zadowolony z pracy Pana Bartosza i polecam Jego
jego usługi.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 12
Dziękujemy Panu Bartoszowi Czerniawskiemu za wykonanie i montaż mebli kuchennych. Namiar na Pana Bartosza mieliśmy z internetu. Współpraca na każdym etapie projektu układała się bardzo dobrze. Zawsze można było liczyć na pomoc ze strony Pana Bartosza w sprawie doboru mebli, jak również sprzętu kuchennego. Jak mało kto dotrzymuje terminów, jest bardzo słowny, punktualny, dokładny, szybko odpisuje na maile, a przy tym jest bardzo sympatyczny i cierpliwy. Meble są bardzo solidnie wykonane i zamontowane, efekt końcowy dokładnie taki jaki miał być. Szczerze polecamy usługi stolarskie Pana Bartosza Czerniawskiego.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 13
Witam
Jestem kolejnym zadowolonym klientem. Kuchnia wykonana dwa tygodnie przed terminem założonym w umowie. Jakość wykonania pierwsza klasa. Terminowość nienaganna. Wszystkim niezdecydowanym szczerze polecam skorzystanie z usług Pana Bartosza.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 10
Zdecydowanie pan Bartosz Czerniawski bezkonkurencyjny. Zanim zdecydowała się na wykonawcę sprawdziłam pięć różnych firm. Pan Bartosz nie tylko przedstawił godną zainteresowania ofertę cenową, ale także zaprezentował fachowość i skrupulatność już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. W dzisiejszych czasach naprawdę trudno o rzetelną firmę. Mój ojciec przez całe życie robił meble ( zabudowy kuchenne także), sama w dzieciństwie miałam okazję wielokrotnie mu pomagać, biorąc pod uwagę, że jestem przez to bardzo wymagającą osobą, pan Bartosz spełnił wszystkie oczekiwania. Kuchnia wygląda pięknie. Zabudowy łazienkowe także robią wrażenie. Gdyby wszystkie firmy pracowały tak jak pan Bartosz Czerniawski nasze życie byłoby piękne i bezproblemowe. Terminowość, precyzja wykonania, jakość, cena, pomysłowość - wszystko na 6 z duuuużym plusem. Nie warto tracić czasu i nerwów na inne firmy- mówię z doświadczenia. Naprawdę gorąco polecam.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9
Witam,
Niedawno zakończyliśmy współpracę z Panem Czerniawskim. Robił nam nie tylko meble kuchenne ale również szafkę w łazience oraz garderobę. Jestem bardzo zadowolona zarówno z efektu jak również ze współpracy. Wszystko zostało wykonane według przedstawionego wcześniej projektu. Pan Czerniawski służył radą oraz przedstawił swoje propozycje pewnych rozwiązań. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Czerniawskiego
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
Witam. Polecam Pana Czerniawskiego. Zamówiłam u niego meble kuchenne i łazienkowe. Począwszy od projektu aż po montaż pełna precyzja oraz solidne wykonanie. Jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
Pan Bartosz robił dla nas meble kuchenne. Polecam z całego serca, bo to uczciwy, miły i bezproblemowy człowiek. Kuchnię swoją uwielbiam i mogę w niej przebywać cały czas! :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

kolejna rekomendacja ;]

Dolaczam sie do pozytywnych opinii o p. Bartku.

Pan Bartek robil u nas kuchnie, szafki w lazience i szafy w zabudowie.
Bardzo profesjonalny, od etapu projektu do montazu. Potrafi praktycznie doradzic. Fachowiec 1st class.

Moge spokojnie rekomendowac p. Bartka innym.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dzisiaj zakończył się montaż mojej kuchni. Jest piękna, wykończona z największą starannością w każdym szczególe. Żadnych niespodzianek. Montaż bardzo sprawny i czysty. W rękach pana Bartosza nic nie znajduje się przypadkowo, wszystko jest przemyślane. Pierwszy raz spotkałam takiego fachowca - z pasją, zaangażowaniem. Dla mnie to jest człowiek bez wad - punktualny, słowny, cierpliwy, do tego niezwykle skromny i uczciwy. Oczywiście profesjonalista pod każdym względem. Kropką nad i jest wysoka kultura osobista i bardzo sympatyczne usposobienie.
Polecam z całego serca :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

czerniawski meble

Witam,
Niedawno Pan Bartosz Czerniawski zakończył u nas montaż kuchni. Wykonanie jak i sam kontakt z nami to pełen profesjonalizm. Kuchnia wykonana w dużo krótszym terminie niż zakładaliśmy, wykonanie na najwyższym poziomie, żadnych problemów z ewentualnymi zmianami, które jak chyba każdemu zdarza się wprowadzać. Efekt końcowy powalił nas na kolana, kuchnia wyszła o wiele lepiej niż się spodziewaliśmy. Jesteśmy w pełni zadowoleni z usług Pana Bartka i z całą pewnością polecamy tego Fachowca.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jak będę zamawiał meble http://www.allemeble.com do kuchni, to zapewne skorzystam z usług tego Pana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry