Widok

Kuchnia

Kogo polecacie do zrobienia projektu oraz wykonania kuchni na wymiar?
Porządnej ale nie za miliony monet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej popytać znajomych, większa pewność, że trafisz na solidną firmę. U nas była inna sytuacja, bo mamy znajomego stolarza i zrobił nam przepieknie i to nie tylko szafki ale i stół. Jedyne co to krzesła kupowaliśmy gotowe ale też udało się kupić solidnie wykonane, a braliśmy je w slf24.pl. Muszę przyznać, że w ogóle mają sliczne i nawet nie drogie meble, a jakość godna polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jesteś pewna, że potrzebujesz meble na wymiar? Mi udało się ułożyć kuchnię z mebli modułowych. Każdy element jest dopasowany do moich potrzeb,a kuchnia modułowa kosztowała znacznie mniej, niż taka "pod wymiar"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto pomyśleć również o rozwiązaniu "hybrydowym", czyli kuchnia modułowa z marketu, z dopasowaniem pojedynczych elementów na wymiar. Łączy ono funkcjonalność kuchni w całości robionej na wymiar z ekonomią kuchni modułowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o tak, to prawda :) Lepiej kupić znacznie tańsze meble niż wydawać kilka tysięcy na kuchnie od stolarza...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam izi kuchnie z Gdańska projekt i wycena za darmo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Noże Fiskars do kuchni https://zielonomi24.pl/Noze-Fiskars Bardzo jakościowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

O nie, nie zgodzę się z tym, że lepiej kupić tańsze meble. Takie robione są praktycznie w tej samej cenie, owszem czeka się na nie trochę ale za to jaką mamy jakość i dopasowanie do powierzchni. Nam robił stolarz i to razem ze stołem. Jedynie co to krzesła będziemy kupować gotowe, bo tu nie ma aż takiej różnicy i najprawdopodobniej weźmiemy któreś z tych https://slf24.pl/krzesla.html niewykluczone, że będzie to albion.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Budowa domu w Trójmieście (26 odpowiedzi)

Czy ktos mógłby mi powiedzieć ile w warunkach trójmiejskich kosztowała by budwa takiego domu:...

Gecco Deweloper (5 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

Urządzenie pokoiku dziecięcego (7 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Zastanawiam się ostatnio nad aranżacją pokoiku dla mojego dziecka i natrafiłem...

do góry