Widok

Kuchnie Piechocki

Witam szukam opini na temat Kuchnie Piechocki czy ktoś współpracował z tą firmą?Niestety opinie są 2015 r żadnych nowych:/ pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może i tańsi ale moi inwestorzy nie bardzo byli zadowoleni w 2016 roku zaspa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Kuchnie Piechocki to meble KAM czyli bardzo niska polka. Juz lepsza jakosc mebli kuchennych dostaniesz w Agacie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam rozumiem ale niestety potrzebuje kuchnie na wymiar..mam b.małą kuchnie a wyceniają mi za ok 7tys za parę tylko dolnych szafek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zostaw mejla to się skontaktujemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie mogę podać maila bo jest jakaś blokada spamowa:/ sosna16@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Www.meblebronikowski.pl zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam firmę LiMeble http://www.limeble.pl Projekt i wycena za darmo i niezobowiązująco. polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam.Myślę że piszący tą opinię nie ma pojęcia o meblach.Jeżeli uważa że meble Kam to bardzo niska półka to jest w błędzie i źle świadczy o jego znajomości w tym temacie!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Za 7tys to mamy całą kuchnie w dobrym wykonaniu i funkcjonalną
za m2 zabudowy kuchennej liczył nam 480 zł mam tylko jeszcze tylko jego numer 504 924 787
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja osobiście polecam podjechać w niedzielę na giełdę w Pruszczu, stoją tam stolarze spoza trójmiasta, którzy robią na wymiar, super jakościowo i z o wiele tańszymi cenami :)
Ewentualnie mogę dać namiary na Pana który robił nam meble na wymiar do łazienki i dla porównania za słupek + szafkę pod umywalkę (wg mojej wizji, na wymiar, idealnie tak jak sobie wymyśliłam) zapłaciliśmy tyle ile za jedną szafkę chcieli w trójmieście :/ wystarczy poszukać w Tczewie lub Elblągu różnica w cenie kolosalna!! Przyznaję bez bicia że totalnie nie mam pojęcia czy Pan który robił nam wspomniane meble do łazienki robi kuchnie :P mogę podpytać znajomej bo od niej miałam namiary na tego Pana i z tego co wiem Ona w kilku mieszkaniach korzystała z Jego usług :) jak coś proszę o wiadomość na priv lub mail :)
image image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://www.skamo.pl
Meble na wymiar
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odradzam zakupu kuchni w tej firmie. Zakupiliśmy kuchnie w czerwcu 2017r. Montaż odbywał się przez 2 dni, mimo że ustalone było, iż mają skończyć w 1 dzień. Z uwagi na brak części zamówionych mebli oraz wadliwie wykonanych montaż trwał do grudnia 2018r. Oczywiście firma przyjmuje usterki i wady wpisane w protokół, ale sama z siebie ich nie usuwa. Dopiero przesyłanie pism przed sądowych motywuję firmę do działania, ale i tak na krótko. Koordynator w firmie notorycznie podaje nieprawdziwe terminy dostaw i odwleka termin zakończenia usuwania usterek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

ogród (9 odpowiedzi)

Cześć, wiecie jak zadbać o ogród przed zimą? Widziałem na stronie...

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

do góry