Kult Kebab

Kebaby Jedzenie na wynos

Gdańsk, pl. Dominikański 1/10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Igor - opinia wątek zamknięty Bardzo smacznie. Przysmażone frytki, nie kapcie...nawet w dostawie.
~Igor
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Najlepszy kebab jaki jadłam. Dużo warzyw w tym cukinia, bardzo dobrze...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

Mik - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Zimne mięso i nie smaczne
~Mik
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 grudnia 2019

Ogólnie okay. wątek zamknięty Kebab zawiera dużo warzyw, coś nowego. Marchewka, pomidor, czerwona...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2018

Czas... wątek zamknięty Witam czemu tak się dzieje, ze z biegiem czasu psuje się jakoś...
~Kamil
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

Porażka i nigdy więcej wątek zamknięty Pierwszy minus, to czekanie ponad 2h. Lekka przesada. Rollo zwiędłe,...
~Mike
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2017

Gorszy, dużo gorszy wątek zamknięty Kult na miejscu - zachwyca! Dowóz - tragedia. Uprzedzili, że czas oczekiwania...
~ja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 października 2017

Najlepszy kebab w Gdańsku! wątek zamknięty Pyszny kebab z grillowanymi warzywami! Nigdzie indziej w Trójmieście na...
~klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Najlepszy kebab ever wątek zamknięty Obsługa miła. Menu minimalistyczne, bo i po co komu więcej w budce z kebabem....
~Mroczny
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Rewelacyjne miejsce ze świetnym jedzeniem! wątek zamknięty Nie ma drugiego tak fantastycznego kebaba! Najlepsze miejsce z fast foodem w...
~Wiola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Zdecydowanie najlepszy kebab w Trójmieście wątek zamknięty Bez dwóch zdań najlepszy kebab w Trójmieście. Do tego bardzo miła obsługa,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Najlepszy Kebab w Trójmieście !!! wątek zamknięty To była moja pierwsza wizyta i nie ostatnia. Coś nowego jeśli chodzi o sposób...
~KrzysztofB
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Jeżeli jesteś miłośnikiem klasycznych polskich kebabów :) to nie idż wątek zamknięty Jeżeli jesteś miłośnikiem klasycznych polskich kebabów :) to nie idź,...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

to wciąż tylko kebab wątek zamknięty Trzeba przyznać, że lokal jest ładny, towar świeży, ale nie jestem pewna czy...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

bylam, to sie wypowiem wątek zamknięty pychotka i fajny pan z obslugi. na pewno tam wrócę.
~domi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Olej , olej i jeszcze raz olej. wątek zamknięty Byłem z dziewczyna w Kult kebab. Zamówiłem potrawę w naleśniku z grillowanymi...
~Janusz Dębiński
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

Kult Kebab z Berlina rzadzi :-) wątek zamknięty Super kebab, grillowane warzywa dotego mix salat, i mieso z kurczaka...
~gosc
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

rzeczywiście KULTowy kebab! wątek zamknięty jak obiecałem, dodaję opinię o treści: "z*******y kebab!" ;) polecam bez...
~marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

Mustafa wątek zamknięty Niesamowite. Znam i bardzo lubie Mustafa (Gemuse) Kebab z Berlina. A tu........
~Macek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2016

Klasyka wątek zamknięty Byłem z żoną po raz pierwszy (napewno nie ostatni) i mogę was zapewnić jest...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry