Widok

Kult

Kult Temat dostępny też na forum:
Kult9, 10 Marcagodz. 20:00bilety: brakAK PG KWADRATOWA w dniach 9 i 10 marca będzie gościł mega gwiazdę polskiej sceny rockowej Zespół KULT.Zespół wielokrotnie gościł już w naszym klubie, będzie to ich drugi występ w klubie po remoncie klubu Kwadratowa.Bilety na koncert do nabycia tylko i wyłącznie u nas w klubie u osoby zajmującej się obsługą stołu bilardowego.Uwaga:wstęp wyłącznie dla osób ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma nic lepszego

Żaden zespół nie wzbudzi mojej sympatii tak jak zespół Kult. ,,Gdy nie ma dzieci w domu'' i ,,Dolina'' to moje ulubione kawałki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koncerty

> a kilka koncertow juz widzialem :)

cha, cha, cha ... FEEL, Mandaryna, PERFECT i Lady Pank .... cha, cha, cha ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Mano, nie mam zamiaru Ci niczego zabraniać. Myślałam,
> że masz więcej kultury. Wjeżdżasz na kogoś, że nie
> potrafi się wysławiać, że nie ma kultury, a sam wtrącasz > się w czyjeś rozmowy.

A czytalas czemu sie wtrąciłem ? Nie, no to Ci powiem. Bo ta rozmowa dotyczyla bezposednio mnie i kiepskiego sposobu dyskredytacji. Zadowolona ?, czy dalej mam tłumaczyć ?

> Współczuję.

Na prawdę nie ma czego, ale jak już chcesz to kup mi po prostu kwiaty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fenomen kultu

poniedzalkowy koncert KULT-u byl jak dla mniej jednym z najlepszych na jakim bylem - a kilka koncertow juz widzialem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

było świetnie :)

kazik dał 100% z siebie :) chyba zacznę chodzić częściej na jego koncerty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mano, nie mam zamiaru Ci niczego zabraniać. Myślałam, że masz więcej kultury. Wjeżdżasz na kogoś, że nie potrafi się wysławiać, że nie ma kultury, a sam wtrącasz się w czyjeś rozmowy. Współczuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupię bilet!!!

muniox ja bylabym chetnado kupna tych biletów.tylko podaj nr gg lub kom. łatwiej sie bedzie skontaktować
nr gg 9801605
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzedam 2 bilety na dzisiaj!!

Sprzedam 2 bilety na dzisiejszy koncert Kultu w Kwadratowej po cenie zakupu. Pilne!!
Tel: 788 089 557
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzedam 2 bilety na dzisiaj!!

Sprzedam 2 bilety na dzisiejszy koncert Kultu w Kwadratowej po cenie zakupu. Pilne!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupię bilet!!!

Kupię bilet na dzisiejszy koncert KULT-u.
9801605
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bilet

mam do sprzedania jeden bilet na poniedzialkowy koncert KULT-u. niestety nie studencki. 8664461
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Mano, do Ciebie nikt nie mówił.

I co z tego przeciez to publiczne forum.
Moge sobie komentowac co chce.

Zabronisz mi ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ochroniarze kwadratowej....

Skandal takiego chamstwa u ochraniarzy jeszcze nie widziałem,szefostwo Kwadratu powinno się mocno zastanowić nad zmianą bramkarzy.
Chyba ,że pobice gościa spadającego pod scene to jest zero...sterydy tym panom uderzyły na banie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mano, do Ciebie nikt nie mówił.
nie odzywaj się nie proszony.

trochę kultury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bilet

sprzedam bilet, kupilem w przedsprzedazy-606438211
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bilety pod numerem
601 739 728
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

www.kult.art.pl

niedzielny koncert - bomba, dzis tura druga :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

....

> ynteligencie, powtarzasz się

bo widocznie ma powód ynteligencie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Mano mysli ze jest inteligetny/a jesli z takimi tekstami
> wyleci a dla mnie jest czlowiekiem bez uszu/a tak jak P.
> Leszczynski ktory krytykował nosowska i pidzame . i
> dlatego KAsia razem z Kazikiem pojechali w piosence "
> Zoil " .

I to jest argument .... cha, cha, cha ...
I nie chciałbyś poznać mojej opini o HEY i PIDZAMIE .. :)

> Mano - nie ma co robic w domu wiec siedzi na
> forum siedzi i wypisuje . moze ma takie " ale " do kazika
> ze nie chciał moze dac aurografu i teraz ma zal do niego . > szkoda mi Ciebie.

Zgadałeś, faktycznie Kazik nie chciał dac mi autografu i mam spaczoną psychikę ... już wiesz dlaczego ...

> Twoje słowa sa puste i bez znaczenia > dla Wszystkich > ktorzy wiedza co to dobra muzyka .

cha, cha, cha ... i weź tu człowieku dyskutuj z TWARDOGŁOWYMI ... słuchaj dalej KULTU i STRACHÓW MA LACHY, bo PIDZAMA się skończyła ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupię bilety

Kupię 2 bilety na poniedziałkowy koncert. nr gg: 7997689
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Challenge Gdańsk 2026 (3 odpowiedzi)

Nowa, szybka jak nigdy dotąd odsłona Challenge Gdańsk 2026 nadchodzi już 21 czerwca 2026 roku....

IRONMAN 2026 Gdynia (5 odpowiedzi)

Gdynia wróci na mapę światowego triathlonu już 19 lipca 2026 roku. Ironman 70.3 Gdynia to jedno...

Maryla Rodowicz (8 odpowiedzi)

To będzie wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej piosenki, która od dekad łączy pokolenia. W...

do góry