Kultowe Zapiekanki

Food Truck

Gdańsk, Kołobrzeska 24

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia W życiu nie jadłam gorszej zapiekanki :( myślałam że tego dania nie da się...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 9 lipca 2023

Bez smaku wątek zamknięty Nijaka - pieczarki bez smaku, bekon bez smaku. W dodatku zamiast ogórka...
~Artur
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lipca 2019

Słabo wątek zamknięty Kultowa pomyłka. Zapiekanka bez smaku, gumowa i o przykrym (nieokreślonym)...
~Dominika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 września 2018

Czy na pewno kultowe? wątek zamknięty Skuszona nazwą zamówiłam wczoraj zapiekankę - była to jedna z najgorszych...
~MG
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 czerwca 2018

Twarda bula z tragicznym farszem wątek zamknięty 30 minut czekania z tawrda bule z niesmacznym, pospolitym farszem! Poziom jak...
~Zzz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2018

XXL? wątek zamknięty Miałam.okazje zamówić zapiekankę XXL, która powinna mieć 50cm. Niestety...
~Jaga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 marca 2018

zadowolony wątek zamknięty Przemiła obsługa, bardzo dobra jakość produktów. polecam
~krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

wielkie NIE wątek zamknięty Jedyny plus tej zapiekanki to dobre dodatki i ciekawe kompozycje smakowe....
~dajana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

Rozczarowanie wątek zamknięty Sądziłam, że mogę spodziewać się przysznej chrupiącej zapiekanki skoro food...
~Kattia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

Masakra wątek zamknięty Nigdy tak długo nie czekałem na zapiekankę, 40 min. Szok, generalnie nie było...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry