Kumaki

Jazda konna

Gdańsk, Wieczornych Mgieł 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lubimy kumaczki wątek zamknięty Od wiosny 2013 regularnie bywm z dziećmi. Koniki lubimy. Mam gdzie sobie...
~Włodzimierz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2013

super!!!!!!!!!! wątek zamknięty Spędziłam tam w wakacje kilka tygodni na półkoloniach. Było rewelacyjnie a...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

super!!!! wątek zamknięty naprawdę bardzo polecam!super koniki i wspaniali instruktorzy :) tam...
~koniara
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

Superowo! wątek zamknięty Uwielbiam tam przebywać. Cudowny, wiejski klimat i super atmoswera....
~Dziemianek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 stycznia 2013

Szkoda koni wątek zamknięty Dla dzieci czy organizacje urodzin dla dzieci polecam. Niestety konie...
~Ucząca się jeździectwa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 stycznia 2013

Byłam tam dużo razy i muszę powiedzieć że jestem zachwycona ! wątek zamknięty Byłam tu 3 razy na półkoloniach i mam zamiar być jeszcze raz potem mam zamiar...
~Podróżniczka i zafascynowana KUM
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lipca 2012

Super! wątek zamknięty Chodzę tam od września i już się bardzo dużo nauczyłam. Dwa razy byłam na...
~Juli
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 grudnia 2012

Gorąco polecamy;) wątek zamknięty Uważam że wszystko jest na 6.Moje córki chodzą i się bardzo dużo...
~mama Oli i Zuzi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2012

typowo rekreacyjnie wątek zamknięty Jeżeli chcesz pokręcić się na średnio przygotowanym koniu po placu czy lesie...
~Poszukujący
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 maja 2012

Pensjonat wątek zamknięty Witam! Czy do "Kumaków" można wstawić konia w pensjonat? Jeśli tak to za ile?
~szpakowa
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

Jeżdżę od niedawna i jest super wątek zamknięty Wcześniej jeździłam do innej stadniny sle gdy przepisałam się tutaj to mnie...
~Aneta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 grudnia 2011

czad wątek zamknięty fajnie polecam wszystkim
~paula
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 listopada 2011

beznadzieja wątek zamknięty Niby fajnie ale dojazd fatalny. Obsługa niby na koniach się zna ale łatwo tu...
~Zirytowana
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 września 2011

POLECAM wątek zamknięty Bardzo polecam to piękne miejsce .Personel na wysokim poziomie .Można się...
~częsta klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 września 2011

szybka jazda wątek zamknięty Ja też zaliczyłem tam glebę, ale to normalne. W innych stadninach nie ma tak...
~jeżozwierz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 września 2011

Gorąco polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam to miejsce. Jeżdżę tam konno, są świetnie przygotowane konie,...
~Marta
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 września 2010

beznadzieja wątek zamknięty fatalne warunki jazdy, konie dzikie, totalna improwizorka, zdecydowanie nie...
~Agatha
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 września 2011

POLECAM! wątek zamknięty Bardzo urokliwe miejsce, tak blisko miejskiego zgiełku, a cicho, spokojnie,...
~mama Poli
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2011

Gabi - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam,gdyż można tam naprawdę odpocząć,a przy okazji dzieciaczki...
~Gabi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2011

organizowany kulig na 17 osób 55 zł od osoby wątek zamknięty Ogólnie nie mamy dużych zastrzeżeń, ale według Nas za mało było...
~zawiedzony
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry