(19 lat temu) 11 października 2006 o 14:10
to by się zgadzało bo mam suknie właśnie w tym rozmiarze, spróbuję załączyć link, ale gdyby się nie udało to i tak prześlę Ci maila ze zdjęciami, w razie zainteresowania daj znać.
pozdrawiam
Kasia
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/33e8e67c3c2aab26.html
0
0