Widok

Kupie suknie ;)

Wesele Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, jestem już troche zmęczona ciągłymi poszukiwaniami sukni ;)
Niewiem co mi się podoba....bo każda jest śliczna i inna ;)

Więc jeśli któras z was chce odsprzedac swoją suknie na wzost 175 + 3/4 cm obcas, to prosze o fotki i kontakt :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki dziewczyny za chęć pomocy , wasze suknie są bardzo ładne, ale ja juz chyba znalazłam swój typ a mianowicie suknia z kolekcji sposabella.

Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to by się zgadzało bo mam suknie właśnie w tym rozmiarze, spróbuję załączyć link, ale gdyby się nie udało to i tak prześlę Ci maila ze zdjęciami, w razie zainteresowania daj znać.
pozdrawiam
Kasia
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/33e8e67c3c2aab26.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moja? ja mam 175 cm wzrostu a obcas mialam 5 cm czy 6
Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja szukam rozmiaru 38/40 n a wzrost 175 + 3/4 cm obcas

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniapa mam suknię białą, jednoczęściową, jakiego Ty szukasz rozmiaru??
Tylko jestem z mazowieckiego i nie wiem czy to też Cię interesuje??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pmagdaleno, czego nie otworzyłam ??
Załączników które mi przysłałaś czy o coś innego chodzi ;>
Obejrzałam twoją suknie, ale nie zapisywała załączników bo po co...?

Podoba mi się twoja suknia ale ja szukam wyłącznie białej ;)

Pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola to ja Ania ;) a ty chcesz mi suknie sprzedac ;>

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam do sprzedania

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wysłałam i nie otworzyłas nawet


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze wysłałam wczoraj dwa razy :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma załączników... ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysłałam Tobie fotki na maila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuję moją (model agnes 1429 ze specjalnie przedłużonym trenem- na moje zyczenie:)

image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałam emaila. Może moja kiecka Ci się spodoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze moja ci sie spodoba:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybór mają duży , ja sama zmierzyłam chyba z dwadzieścia różnych fasonów , nie wiem ale na oko z osiemdziesiąt modeli będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a duży mają tam wybór?
mi się nic nie podoba i juz zaczynam łapać doła,że nic dla siebie nie znajdę
mają szalone, ekstrawaganckie suknie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry