Widok

Kupujący po raz pierwszy (dobra umowa na samochód używany vs nowy samochód)

Kupujący po raz pierwszy, który jeździł starym samochodem mamy Toyota corolla 2020. Potrzebuję nowego samochodu i rozważam bt używany vs nowy po obejrzeniu obecnego rynku samochodów używanych.

Budżet jest niski 20K i patrzyłem na Toyotę corollę, Kię i Hyundaia, a może sięganie do VW jetta (moja ulubiona, na razie trochę $$, ale kończę studia za 5 miesięcy i minimalna pensja jest gwarantowana)

Koleżanka mojej mamy osobiście zaoferowała mi Kia Niro Ex 2018 (? Hybrydowa) z 65000km + opona zimowa za 22K. Wykonano kontrolę bezpieczeństwa i nie ma problemu z autem.

Która byłaby lepszą opcją? Moja rodzina uważa, że używany samochód będzie lepszy, ponieważ jest większy, a ja mieszkam w zimnym i zaśnieżonym terenie. Płacę około 200 dolarów miesięcznie za moje ubezpieczenie i najprawdopodobniej sfinansuję nowy samochód przez 6-7 lat po odłożeniu około 5000-7000 dolarów.

Mógłbym też poczekać jeszcze kilka miesięcy, jeśli to uspokoi rynek. Nie potrzebuję teraz nowego samochodu, ale na styczeń 2023 r. Najprawdopodobniej będę. Chciałem tylko rozpocząć badania, ponieważ brak samochodu jest teraz problemem

Z góry dziękuję!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat ja ostatnio zdecydowałam się na leasing samochodu ciężarowego . Szczerze mówiąc cieszę się, że wybrałam tą firmę, ogólnie tutaj cała sprawa odbyła się bardzo szybko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupujący po raz pierwszy, który jeździł starym samochodem mamy Toyota corolla 2020. Potrzebuję nowego samochodu i rozważam bt używany vs nowy po obejrzeniu obecnego rynku samochodów używanych. Budżet jest niski 20K i patrzyłem na Toyotę corollę, Kię i Hyundaia, a może sięganie do VW jetta (moja ulubiona, na razie trochę $$, ale kończę studia za 5 miesięcy i minimalna pensja jest gwarantowana) Koleżanka mojej mamy osobiście zaoferowała mi Kia Niro Ex 2018 (? Hybrydowa) z 65000km + opona zimowa za 22K. Wykonano kontrolę bezpieczeństwa i nie ma problemu z autem. Która byłaby lepszą opcją? Moja rodzina uważa, że używany samochód będzie lepszy, ponieważ jest większy, a ja mieszkam w zimnym i zaśnieżonym terenie. Płacę około 200 dolarów miesięcznie za moje ubezpieczenie i najprawdopodobniej sfinansuję nowy samochód przez 6-7 lat po odłożeniu około 5000-7000 dolarów. Mógłbym też poczekać jeszcze kilka miesięcy, jeśli to uspokoi rynek. Nie potrzebuję teraz nowego samochodu, ale na styczeń 2023 r. Najprawdopodobniej będę. Chciałem tylko rozpocząć badania, ponieważ brak samochodu jest teraz problemem Z góry dziękuję!!! https://mobdro.bio/ https://kodi.bio/

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Samochód z komisu - czy warto? (32 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...

Mój pierwszy samochód (201 odpowiedzi)

Jestem przed zakupem swojego pierwszego auta. Jaki samochód polecacie? Musi być 5-cio drzwiowy...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

do góry