Widok

Kurs dla bogatych

W moim przypadku wyjeździłem wszystkie 30 godzin. Dodatkowo bylem zmuszony wykupić dodatkowe godziny, które wniosły już drugie tyle co kurs prawa jazdy i instruktor nadal chciał umawiać na dodatkowe godziny. Przyznam, ze daje sobie rade w prowadzeniu samochodu zawodowo, ale czasami mylę drogi jednokierunkowe od dwóch i dlatego instruktor nie chciał mnie dopuścić do egzaminu. Moim zdaniem jest to wymuszanie pieniędzy, bo godziny dodatkowe są dla ludzi, które chcą się doszlifować, a nawet jak się kompletnie nie potrafi jeździć to papier powinni wydać i "radź sobie sam jak nie chcesz się dalej szkolić". Czy tylko ja mam z tym problem? Czy w innych szkołach jest tak samo? - z opinii znajomych żaden z nich nie miał przypadku przymusowych godzin jazdy w innych szkolach, nawet jak sobie doskonale nie radzili, instruktorzy puszczali ich na egzamin. Czas zabrać papiery i się przenieść :)
Moja ocena
obsługa: 3
 
poziom nauczania: 4
 
wyposażenie: 5
 
czas trwania kursu: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 17

Facet ogarnij się!!!! Ostatnio czytałem,że taki jeden (Może ten twój znajomy po innej szkole) pomylił jedno z dwukierunkową pojechał autostradą pod prąd i kogoś zabił. Może miałeś słabego instruktora bo nie nauczył Cię rozróżnić tych dróg, a może to jednak twoja wina? Na pewno jednak nie powinien Cię puścić na egzamin bo nie daj Boże przypadkiem go zdasz i zabijesz kogoś lub siebie!!!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry