Widok

Kurs hipnoterapii

Na kurs trafiłam po tym jak sama skorzystałam z hipnoterapii. Postawiła mnie na nogi całkowicie, po tym jak przeszłam załamanie nerwowe i straciłam chęci do życia. Całkowicie rozumiem ludzi, którzy nie do końca wierzą w hipnoterapię,też podchodziłam do tego sceptycznie,ale moja ciekawość i chęć zmiany swojego dotychczasowego życia były silniejsze.Teraz już wiem,że wiedza jaką zdobyłam na tym kursie przesterowała moją głowę na całkiem inne myślenie. Moje życie odwróciło się o 180 stopni,moje problemy prysły jak bańka mydlana,tak po prostu. Stwierdziłam, że jeśli mi pomogło, to dlaczego nie pomagać innym ludziom, równie potrzebującym. Warto dowiedzieć się gdzie tak naprawdę leży źródło naszych problemów,lęków i innych dolegliwości. Niesamowite dla mnie jest,jak wiele zależy od nas samych i naszych myśli. Dziś wiem, że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Zamierzam wykorzystać tą wiedzę i szerzyć ją dalej, pomagając ludziom. Marek,Rafał dziękuję Wam za wszystko
Moja ocena
oferta: -
 
obsługa: -
 
jakość usług: -
 
czas oczekiwania: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Profesjonalne kursy z zakresu hipnoterapii oferuje Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą . Bardzo kompleksowo podchodzę do tematu. Taka nauka trwa długi czas. To nie jest kurs weekendowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry