Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Weronika - opinia Pomoc Pana Rafał jest nieoceniona. Mozna powiedzieć że w sposób bezbolesny,...
~Weronika
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 5 lipca 2023

Angelika - opinia Świetne podejście, bardzo polecam
~Angelika
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 1 lipca 2023

Michał - opinia Przyszedłem z polecenia i z opowiadań zanojomej wiedziałem mniej więcej czego...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lutego 2023

Marcin - opinia Jakis czas temu skończyłem terapię (raptem kilka sesji wystarczyło) a do tej...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 stycznia 2023

Adam - opinia Nie przypuszczałem że będzie tak lekko łatwo i przyjemnie. Pewnie w...
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 stycznia 2023

Piotr - opinia Bardzo pomocna terapia. Szkoda, że hipnoza ma taką złą sławę. Zupełnie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 stycznia 2023

Ewelina - opinia Polecam hipnopterapię u P Rafała. SKuteczne metody i przyjazne podejście do...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 stycznia 2023

atenA2303 - opinia Moje wrażenia są żadne! Nie byłam u tego pana na hipnozie! Ale jak zadziała,...
~atenA2303
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 listopada 2022

Tomasz - opinia Polecam bardoz usługi u p.Rafała. Wyciągnął mnie z takiego bagna, że inni...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 czerwca 2022

Anna - opinia Dziękuję Panie Rafale za pomoc w tych trudnych dla mnie momentach życia.
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 kwietnia 2022

Mir - opinia Byłem rok temu na terapii. Nie piję, nie czuję potrzeby. I wiem, ze nigdy się...
~Mir
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 kwietnia 2022

Radek - opinia Jestem bardzo zadowolony. Traumatyczne wspomnienia (nagromadzenie ciężkich...
~Radek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2022

Justyna - opinia wątek zamknięty Dziękuję za pomoc mojej mamie w ciężkiej nerwicy. Będziemy polecać Pana...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 marca 2022

Ewa - opinia wątek zamknięty Dzięki wciąż nie palę. Przyjdę z kolejnymi tematami
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lutego 2022

Adrianna Maria - opinia wątek zamknięty Hipnoterapia odmieniła moje życie. Dzięki terapii u pana Rafała pokonałam...
~Adrianna Maria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2021

Zdzisław - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam usługi Pana Rafała. Pomógł mnie i żonie.
~Zdzisław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 listopada 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Byłem, doświadczyłem i mogę powiedzieć tylko jedno - działa na mnie,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Dziękuję za pomoc. Pomimo poczatkowego sceptyzyzmu Pan Rafał potrafił rozwiać...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

Monikal - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Na pierwszy ogień "poszła" nerwica lękowa. ALe jeszcze...
~Monikal
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 października 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Miałam juz wcześnej doświadczenia z hipnozą ale Rafał Jest bezapelacyjnie...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry