Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Oskar - opinia nowy temat Serdecznie polecam gabinet sempergo pana rafała. Profesjonalna obsługa i...
~Oskar
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 24 lipca 2021

Grzegorz - opinia nowy temat tak niewielki koszt w porównaniu do efektów, nie dość, że człowiek oszczędza...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 21 lipca 2021

Violetta - opinia Dzięki terapii hipnozą wróciła do mnie radość życia, którą utracilam z powodu...
~Violetta
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 17 lipca 2021

Jadwiga - opinia Bardzo fajny gabinet, Rafał to porządny człowiek i widać, że wie co robi....
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 9 lipca 2021

Józef - opinia Polecam terapię Rafała w walce z uzależnieniem od nikotyny.
~Józef
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 7 lipca 2021

Viktoria - opinia W dzieciństwie byłam raczej szczupłą osobą, jednak nagle w wieku ok 16 lat...
~Viktoria
-

dodano: 7 lipca 2021

Daria - opinia W końcu rzuciłam fajki i alkohol i zaczynam naprawiać swoje życie. Polecam...
~Daria
-

dodano: 3 lipca 2021

Hubert - opinia Jestem milo zaskoczony efektami terapii, na poczatku myslalem ze ta hipnoza...
~Hubert
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 czerwca 2021

Tomek - opinia Tak jak mówił P. Rafał tak się stało. Jestem po terapii, która trwała 5...
~Tomek
-

dodano: 23 czerwca 2021

Ewelina - opinia Pomimo długiego czasu oczekiwania, warto czekać. Problemy w pracy, problemy...
~Ewelina
-

dodano: 15 czerwca 2021

Henryk - opinia Znakomita terapia, kilka spotkań a już po pierwszym poczułem znaczną poprawę...
~Henryk
-

dodano: 11 czerwca 2021

Lucjan - opinia Polecam wszystkim, tak mała cena a rozwiązała moje problemy psychiczne....
~Lucjan
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 27 maja 2021

Beata - opinia Życie nauczyło mnie wiele, niestety nie były to lekcje łatwe. To co...
~Beata
-

dodano: 25 maja 2021

Bruno - opinia Rafał to kompetentny specjalista od hipnoterapii. Widać, że włożył dużo pracy...
~Bruno
-

dodano: 21 maja 2021

Alfred - opinia Znakomity specjalista. Nie wyobrażałem sobie, że uda mi się rzucić palenie,...
~Alfred
-

dodano: 20 maja 2021

Karolina i Mirek - opinia Sytuacja była bardzo dramatyczna, mój narzeczony nadużywał alkoholu i...
~Karolina i Mirek
-

Krzysztof - opinia Jeśli zmagasz się z alkoholem i narkotykami, i czujesz się zniewolony tymi...
~Krzysztof
-

Grażyna - opinia Poukładało mi się w głowie wszystko co tego poukładania wymagało. Rozwód po...
~Grażyna
-

dodano: 15 maja 2021

Karolina - opinia Smutki, lęki i stany depresyjne. Oto z czym przyszłam do p. Rafała. Nie...
~Karolina
-

dodano: 15 maja 2021

Maurycy - opinia Super terapia polecam wszystkim serdecznie!
~Maurycy
-

dodano: 12 maja 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry