Widok

Kurs hipnozy i hipnoterapii

Szukając alternatywy na pomysł albo pomysłu na alternatywę ... samej siebie - znalazłam. Założenie było takie, że hipnoterapia będzie dopełnieniem coachingu kryzysowego i psychoterapii - pomyliłam się okrutnie, wszystko to co wymieniłam jest w tej chwili uzupełnieniem do hipnoterapii a hipnoterapia sama w sobie okazała się narzędziem głównym z pracą z ludźmi i ich problemami.
Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy oraz formy w jakiej została ona przekazana. Dodatkowo, albo przede wszystkim podane informacje nie pozostały tylko suchymi danymi technicznymi - Rafał uzupełnił wszystko praktycznymi wskazówkami zdobytymi w trakcie swojej pracy oraz zdobytymi po drodze doświadczeniami. Nie przeprowadził nas tylko od punktu A do punktu B na zasadzie - macie teorię, to teraz sobie radźcie sami w świecie, a co się wam po drodze wydarzy to już wasz problem - nic z tych rzeczy. Przygotował nas na wszystkie możliwe ewentualności i dróżki poboczne, jakie mogą wypaść po drodze - a droga z całą pewnością fascynująca może też czasami okazać się wyboista - jesteśmy jednak na to gotowi. Po tym kursie nie boję się, że nie będę wiedziała co robić. Zabrakło miejsca na więcej tekstu :(
Moja ocena
Sempergo kategoria: Coaching
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe kursy hipnozy na naprawdę wysokim poziomie prowadzi Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą . Zajrzy sobie na ich stronę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry