Widok

Kurs komputerowy z Panią Anią

Chciałabym serdecznie polecić kursy komputerowe, które organizowane są w CDS. Miałam niezwykłą przyjemność poznać Panią Anię, która miała z nami zajęcia z obsługi komputera, a w tym Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Internet i jeszcze więcej. Jestem zachwycona pozyskaną wiedzą, sposób w jaki Pani Ania prowadzi zajęcia jest zachwycajacy, trafia do każdego z każdą informacją. Byłam już na kilku innych kursach komputerowych, ale nigdy nie wyszłam z taką wiedzą, jak ostatnio z CDS. To ile potrafię teraz zrobić przy komputerze zadziwia nawet moje dziecko! Czasami przychodzi z prośbą o pomoc do mnie i pyta się, czy mama miała to może na kursie? Pół roku temu nie do pomyślenia sytuacja, zawsze to ja męczyłam dziecko, by mi pomogło! Jeszcze raz dziękuję za tą niezależność i ogrom wiedzy przekazanej w jak miły i profesjonalny sposób. Polecam wszystkich, sama sobą ręczę, że będziecie zadowoleni. Wdzięczna kursantantka, Elżbieta Zielińska.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podzielam, też miałam przyjemność bycia na szkoleniu u Pani Ani, moduł komputerowy przy szkoleniu Asystentki Zarządu - super!!! Dziękuję!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry