Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grzegorz Dybizbański - ocena nowy temat Chciałbym wyrazić niesamowitą pochwałe dal Pani Żanety poleconej przez moją...
~Grzegorz Dybizbański
-

ostatnia odp. 17 godzin temu

dodano: 28 marca 2024

Weronika Malinowska - ocena nowy temat Z całego serca polecam instruktora Tomka. Ma nieskończone pokłady...
~Weronika Malinowska
-

ostatnia odp. 18 godzin temu

dodano: 28 marca 2024

Lena - ocena nowy temat Po jazdach i teorii z Panem Tomkiem nie da się być nieprzygotowanym do...
~Lena
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 marca 2024

Maksymilian G. - ocena nowy temat https://www.trojmiasto.pl/Nauka-Jazdy-Zbyszek-o76831.html
~Maksymilian G.
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 marca 2024

Marta - ocena nowy temat Z całego serca polecam szkołę i jazdy z Panią Renatą :) jest wymagająca na...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 marca 2024

Jakub - ocena nowy temat Profesjonalne podejście i jasno tłumaczone zasady
~Jakub
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 marca 2024

Karol - ocena nowy temat Bardzo dobry instruktor!
~Karol
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 marca 2024

Piotr - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolony zawsze kiedy poprosiłem o jazdy dostałem termin, a...
~Piotr
1

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 marca 2024

Patrycja - ocena nowy temat Bardzo polecam instruktora Dariusza Chabrowskiego. Miła, bezstresowa...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 26 marca 2024

Martyna - ocena nowy temat Egzamin zdany wszystko zawdzięczam panu Czesiowi oby więcej takich...
~Martyna
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 25 marca 2024

Julia - ocena nowy temat Świetny kurs! Bardzo polecam jazdy z Panem Łukaszem!
~Julia
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 25 marca 2024

Kacper W - ocena nowy temat Super szkółka do nauki jazdy! Bardzo przyjemna teoria z Panem Andrzejem,...
~Kacper W
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 23 marca 2024

Emilia - ocena nowy temat Świetna szkoła jazdy! Od momentu zapisania się na kurs aż do zdania egzaminu...
~Emilia
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 22 marca 2024

Amelia Matera - ocena nowy temat Z wielką przyjemnością chciałabym polecić szkółkę Akademia Prawo Jazdy oraz...
~Amelia Matera
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 22 marca 2024

Daniel - ocena nowy temat Szkoła bardzo profesjonalna i przyjazna dla kursantów. Starają się dopasować...
~Daniel
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 22 marca 2024

Patryk - ocena nowy temat Bardzo szybcie i profesjonalne nauczenie, samochód zadbany praktycznie jak...
~Patryk
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 21 marca 2024

Basia - ocena nowy temat Serdecznie polecam ELKE profesjonalnie podejście, instruktorzy Wojtek bardzo...
~Basia
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 21 marca 2024

Jan Popławski. - ocena nowy temat Polecam szkolenie. Dobre, szybkie terminy zajęć praktycznych. Teorię robiłem...
~Jan Popławski.
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 20 marca 2024

Basia - ocena nowy temat Bardzo pozytywnie, zdałam za pierwszym podejściem,instruktorzy konkretni ,...
~Basia
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 20 marca 2024

Anna - ocena nowy temat Indywidualne podejście do klienta - mogłam kurs odbyć on-line, co bardzo mi...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 20 marca 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32372

postów

28933

wątków

do góry