Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kamil - ocena nowy temat Z czystym sumieniem polecam szkołę nauki jazdy rondobis i jazdy szkoleniowe u...
~Kamil
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 marca 2024

Oliwia - ocena nowy temat Egzamin z Panią Anną Zerką to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm,...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 marca 2024

Oliwia - ocena nowy temat Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy ale szczególne podziękowania kieruję do...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 marca 2024

Oliwia - ocena nowy temat Serdecznie polecam! Szczególnie najlepszego instruktora - pana Waldka,...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 marca 2024

Marcin - ocena nowy temat Polecam kurs na kat. C. Kilka samochodów różnej wielkości i kursant na każdym...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 marca 2024

Zofia - ocena nowy temat Pełen profesjonalizm! Instruktor przemiły, wyrozumiały, widać oraz słychać,...
~Zofia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 16 marca 2024

Ireneusz Bieszka - ocena nowy temat Profesjonalny ośrodek. Instruktorzy są bardzo cierpliwi, uprzejmi oraz...
~Ireneusz Bieszka
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 marca 2024

Łukasz - ocena nowy temat Chcesz zdać to idź do Herkulesa, Proste
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 marca 2024

Marta - ocena nowy temat Chciałam polecić Akademię Prawa Jazdy jak i instruktora Michała...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 marca 2024

Stanisław - ocena nowy temat Bardzo dobre wykłady teoretyczne jak i same jazdy prowadzone przez pana...
~Stanisław
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 marca 2024

Katsiaryna - ocena nowy temat Serdecznie polecam szkołę nauki jazdy GDprawko. Szczególnie Pana Tomasza,...
~Katsiaryna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 marca 2024

Tomasz Kunc - ocena nowy temat Bardzo dziękuję Panu Michałowi Cieplińskiemu za przygotowanie mojej córki...
~Tomasz Kunc
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 marca 2024

Tomasz G. - ocena Dzięki profesjonalnemu instruktażowi Pana Michała Cieplińskiego zdałem...
~Tomasz G.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Mikołaj - ocena Chciałbym bardzo podziękować Panu Czesławowi Styn za profesjonalne...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Halina - ocena Jestem bardzo zadowolona z kursu. Mimo podeszlego wieku, jak na zdobywanie...
~Halina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Julia Maliszewska - ocena Uczyłam się jeździć w dwóch różnych szkółkach wcześniej i dopiero za 3...
~Julia Maliszewska
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Oliwka B - ocena Bardzo miła atmosfera w szkółce oraz bardzo pozytywni instruktorzy a...
~Oliwka B
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Sylwia - ocena Trafiłam do pana Adama, ze szkoły jazdy Mila na jazdy dodatkowe po nieudanej...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Natalia - ocena Polecam kurs prawa jazdy z Panem Arturem, który ma świetne podejście do...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Martyna - ocena Polecam w szczególności instruktora Michała Cieplińskiego. Niesamowicie...
~Martyna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32437

postów

28990

wątków

do góry