Widok

Kurtki Softshell z Lidla??

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Ktos ma taka dla siebie lub dziecka? Sa dobre? od 28 sierpnia maja byc i zastanawiam sie czy kupic corce i sobie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zeszłym roku kupiłam córce i mężowi. Oboje zadowoleni. Mąż twierdził, że w tym roku kupi sobie drugą i będzie mieć na zmianę.
Córce chyba też w tym roku kupię, bo z zeszłorocznej wyrosła.
Córa nosiła bluzę do późnej jesieni, nawet gdy były te poranne przymrozki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje za informacje :)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy tez jest taki szal w Lidl'u na te kurtki czy moge spokojnie popoludniu po nie jechac?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno będzie szał. Jak kupowałam w zeszłym roku to o 9 była dostępna 1 sztuka:). Tak jak poprzedniczka bardzo polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale to sa takie kurtki ze mimo ze cienkie to cieple? Jakos to do mnie nie przemawia, a bardzo mi sie podobaja dla synka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamaalanka tak one sa na wiatr i na deszcz i jest w nich cieplo mimo, ze grube nie sa - sa rewelacyjne, ale wolalam dopłacic i kupilam w hm niz przepychac sie z dzikim tłumem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
mjakmama a do jakiej temperatury one sa? na cieplejsza jesien? Chlodniejsza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mojego męża to nawet na zimę ;) ale tym bym się nie sugerowała
Moja córa to przy chłodniejszej jesieni dostawała polar pod spód.

Powiem wam, że mam z decathlonu bluzę - NIEsoftshell, tylko taka wiatroochronną. I będąc na przejażdżce rower w lesie, to przy chłodnym wieczorze, ale przy takiej mocniejszej jeździe to było mi w niej gorąco. A ta bluza jest cienka.

Taki softshel ma od wewnątrz taki meszek.
Wielokrotnie się już przekonałam, że to już nie te czasy by patrzec na grubość a na funkcjonalność. I że współczesne materiały sportowo-turystyczne są rewelacyjne. Załóżmy śpiwór - nie musi być gruby by był ciepły... i tak można mnożyć przykłady.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamaalanka nie wiem na jakie temperatury jest, ale moi chodzili w nich jak mocno wialo, późna jesień, wczesna zima, pod spodem mieli albo bluzy, albo sweterek i mowili ze im cieplo wiec dzialaja ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ja będę z samego rana w Lidlu bo chcę kupić dla siebie i dziecka, jeśli ktoś nie będzie mógł być rano mogę kupić dla kogoś.
mawina@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mawina a skąd jesteś, gdzie możnaby było potem odebrac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaspa, odebrać można by też we Wrzeszczu, mogę podjechać też na Przymorze i wszędzie tam gdzie jest ścieżka rowerowa :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wiecie może w którym lidlu w Gdańsku jest najmniejsze obleganie? czy w każdym jest wyścig szczurów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamo synów nikt ci nie udzieli takiej informacji ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj na Miszewskiego. Tam zazwyczaj udawało się coś dorwać nawet koło 9:-). Może jeszcze Sandomierska? Ale to tylko moje przypuszczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też sie wybieram, może tym razem sie załapię :)
już widzę te kolejki przed otwarciem i walkę , masakra jakaś w tych czasach....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dajcie jutro znać jak było i powodzenia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez przesady, ja się nigdy nie pcham i jakoś udaje mi się złapać rzeczy typu kurtki czy buty.Moje dzieciaki chodzą w lidlowych rzeczach.Ale ludzie to się rzucają na to jakby za darmo dawali.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
na chelmie bylo ze 150 osob, kurtki niestety brak :/ gdzies jeszcze sa 110 dla dziewczynek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wróciłam z przejażdzki do lidla na Warszawskiej. Wjechałam zrobiłam kółko i wyjechałam. Tyle ludzi jakby coś za darmo rozdawali, na oko jakieś 100szt i co każdy myśli że kurtkę dla siebie dostanie? Szkoda mojego czasu i nerwów, wolę kupić w normalnym sklepie. Pewnie całe Ujeścisko i Chełm się zjechało. Powinni robić więcej tych rzeczy co są w atrakcyjnych cenach, przynajmniej mieli by większy zarobek a każdy miałby co chce. Nie rozumiem takiej polityki żeby rzucać "parę sztuk" na sklep a ludzie niech się biją :/ masakra.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam jedną dla dziewczynki na 110. Nie mogłam się zdecydować którą wziąć. Mieszkam na Oruni a pracuje we Wrzeszczu.
Moje córcie Patrycja, Paulina (2000) Kinga (2010)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na kacku było dużo ludzi ale też dużo kurtek. Na te dziecięce tak się nie rzucili. Największy szał był przy męskich i damskich.
110 to był chyba najsłabiej schodzący rozmiar. Ja taki brałam i spokojnie można było wybierać w kolorach.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beata a jaki masz kolor 110 ? bo ja tez z Oruni :) bo rozumiem,ze chcesz sprzedac ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na platynowej było z 200 osób przed sklepem, szał jakiego nigdy nie widziałam- a uczestniczyłam w walce o crocsy:) wiec wiem co mówie, hehe. parking pełen samochodów, wiec nie liczyłam ze cos kupie. fakt, byłam po 8. Ale sukces- kupiłam dla córki, tyle ze najmniejszy rozmiar, zreszta było bardzo duzo tych kurtek...nie wiem czy jeszcze kiedys rusze na poranna wyprawe. to jednak nie dla mnie. a dziecko jakie zaskoczone, co tu się dzieje, dopytywała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak. Sprzedam ją bądź oddam do sklepu. Mam kurtki w te kółeczka, jedna różową drugą granatowa. Jak wrócę z pracy to zdecyduję którą zostawiam :)
Moje córcie Patrycja, Paulina (2000) Kinga (2010)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Chyloni był cały parking samochodów, dopchanie się do kosza graniczyło z cudem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Marynarki nie bylo miejsca na parkungu a kurtek w koszach po 5min brak. W Brzeznie duzo mniej ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beata, to super :) to wstępnie rezerwuje :)
Zaraz jeszcze skocze do lidla i zobacze czy cos jest, jesli nie to wezmę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W nowym Lidlu W Sopocie Kamienny Potok można było o 8 kupić bez problemu. Osób pod sklepem może ze 40 - 50, ale kurtek było moim zdaniem bardzo dużo - samych dziecięcych całe 2 kosze.

Proponuje zobaczyć tam dziś po południu lub jutro z rana - pewnie będą jakieś zwroty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok nulka Podaj mi swój @ to sie dogadamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
predzej na allegro beda niz zwroty ;)

sandomierska ani morena nie ma w ogole dzieciecych :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja bylam na hynka o godz 9.30 i kurtek bylo pelno. Kazdy rodzaj. Mam dla chlopca 122/128 niebieska. Chce ktos?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam właśnie na miszewskiego, kupiłam dla siebie ostatnią damską zielono-białą z kapturem
fakt dziecięcych pełno, i jeśli są tu drobniejsze panie to ja mając 177 wzrostu spokojnie weszłam w dziecięcą kurtkę na 14lat
damskie są turkusowe i granatowe bez kaptura
męskich dużo czarnych bez kaptura, i z kapturem zielone tylko XL i te w kratkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupowałam na Platynowej około 10 i bez problemu kupiłam dla siebie i dla córki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam dwie zielone ale nie trafiony rozmiar, bo kupowała mi kuzynka i niestety są za duże. Mam rozmiar 134/140 i 158/164. Może ktoś chętny.

A ta niebieska to jeszcze aktualne?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beata , przepraszam za zamieszanie ale bylam w Lidlu na Platynowej kolo 10 i wzielam ostatnią rozową w kropki na 110 :) byly jeszcze 3 biale 134

Ale dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koło galerii bałtyckiej pełno dziecięcych i męskich tylko damskich brak byłam pół godziny temu
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamo alanka jaka masz na 122/128 jaki kolor?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam biała 122/128 do odsprzedania, Chwaszczyno
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam na zbyciu szarą z pomarańczowym paskiem rozmiar 146
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ma na zbyciu dla dziewczynki w kółeczka (zielona) rozmiar 122/128. Jestem z Moreny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beata ja bym była chętna :) odkupię- jesteśmy z chełmu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok to wieczorem dam znać którą z kurtek jest wolna
Moje córcie Patrycja, Paulina (2000) Kinga (2010)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok :) jak coś pisz na agakaiser@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamaalanka-Czy niebieska chłopięca 122/128 JEST JESZCZE AKTUALNA? Bym ją wzięła. ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Lęborku masakra,ludzi full,przepychanki,wyrywanki,byłam w szoku,kilkanaście minut później po całym sklepie się walały porozrywane opakowania i porozrzucane kurtki, mi się udało dorwać dla córki.
Z ciekawości na allegro zerknę wieczorkiem,bo ludzie brali po kilka sztuk....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ewciak mam na pewno szara a jutro bede wiedziala czy mam niebieska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj maz byl przed chwilą w Lidlu na Kamiennym Potoku i sa dziewczęce powyżej 134
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam dla kogoś bez uzgodnienia i okazało się, że niepotrzebnie:(

Mam na zbyciu damskie:
czerwoną M
czerwoną L
granatową z kapturem L

męską:
czarno - niebieską M

Jeśli ktoś chce, to odsprzedam po 59zł (cena zakupu). Inaczej zawiozę do sklepu. Odbiór Ujeścisko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
Magda jestem chętna na granatową z kapturem rozmiar L.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z ciekawości patrzyłam na Allegro.
Różnica w cenie min. 10 do 30 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie no ludziom mózg odbiera jak coś rzucają w Lidlu
https://www.youtube.com/watch?v=viuCtC14tfY
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
No mój małżonek był ok 9 na morenie i tez kupił to co potrzebowaliśmy bez problemu - mógł wybierać w rozmiarach i kolorach bez dzikiego tłumu ;)

A jeśli dziewczyny szukacie czegoś konkretnego to można zadzownić na infolinię lidla jutro i zapytać gdzie coś jest dostępne i poprosić o odłożenie - nie ma z tym problemu. Tylko taka opcja jest dopiero następnego dnia po rozpoczęciu promocji (w dzień rozpoczęcia promocji nie można zrobić rezerwacji).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koło Galerii Bałtyckiej w Lidlu sa kurtki meskie i dzieciece i było tez troche damskich, mąż kupił po 16 czarną bez problemu ale raczej M zostały i tylko czarne i granatowe ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może siebie tu znajdziecie.
http://www.wiocha.pl/1145999,Platynowa-promocja-w-Lidlu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiedzcie mi czy kurtki dla chłopca ta niebieska i zielona w takie poziome niby prostokąty, też były dostępne? one mają chyba rękawy zakończone rzepem, były w jakimś sklepie w Gdańsku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupiłam właśnie taką niebieską. Ludzie się na te kurtki rzucili i porozrzucali po sklepie, a ja z tego odrzutu innych znalazłam dla syna i siebie taką granatową z kapturem:) takie bez opakowań leżały.Masakra jakaś. Byłam na morenie po 8 jakoś. Potem koło 10 moja mama chciała sobie L kupić i już nie znalazła z kapturem.Były wszystkie te co w gazetce, sporo ale ludzie brali po 5 czy ileś paranoja. Może faktycznie jutro jakieś zwroty się trafią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda wzielabym jedna z tych czerwonych. Tylko nie wiem m czy l. Daj znac czy ktoras wolna.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie zaraz pojawią sie na allegro jak crocsy:)
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
i NA przekór wszystkiemu nikt nie powinien kupować tych kurtek z allegro - cena sporo wyższa ..matko co za kraj..

Ja chciałam kupic damską S taka limonkowa w te białe wzorki ale nigdzie nei dostałam ehh ;( może któras z forumek ma odsprzedać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam fioletowa s , na mnie za szeroka
Może ktoś chce odkupić to nie będę oddawać tylko odbiór w Sopocie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale wiecie co mnie zastanawia. Najtansza kurtka na allegro to koszt 59 zl. W lidlu kosztowala 49, to ile osoba sprzedajaca zarobi po odjeciu prowizji? 7zl???
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam szara 122/128 dla chlopca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zarobi nei wiele ale jak ktoś pokupowal po kilka to jeszcze dostal te stworki co teraz daja a dzieci oszalaly na tym punkcie hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Flatershine, wstepnie rezerwuje ta fioletową S - poproszę o info na maila monikamyszka@o2.pl. Dziękuję z góry!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę jeszcze o info czy ona jest z kapturem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam za zamieszanie... już widziałam na stronie Lidla, że jest bez kaptura:( Zwalniam rezerwację i jeszcze raz dziękuję:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w lidlu na morenie widziałam dziś na oko koło 12-15 sztuk kurtek, pewnie ze zwrotów. najwięcej damskich fioletowych bez kaptura. było kilka męskich i dziecięcych chyba ze 3.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taka z niebieską podszewką?
w jakiej cenie? gdzie można odebrać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiedzcie a jak jest z tymi rozmiarami? są zaniżone czy zawyżone a może rzeczywiste?
no i jak one się przedstawiają?
np. 110/116 i potem jest 122/128 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem sa zanizone na mojego syna niecale 6 lat kupilam 134/140
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój ma prawie 8 i też 134/140, a on wysoki dość. Siostry córa ma prawie 9 lat i też w ten rozmiar wchodzi. Raczej dla dzieci taka sama, ale dla dorosłych to raczej zaniżona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od 1 września takie kurtki będą w biedronkach za 59,90
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamaalanka, masz jeszcze tą szarą kurtkę na sprzedaż? wzięłabym ją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzis oddalam do sklepu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie takie innej firmy, te z Lidla sa sprawdzone, dobre z z biedronki to nie wiem jakiej firmy beda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
szkoda a do jakiego lidla oddałaś? może jeszcze jakimś cudem będzie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na Hynka. Mialam dwie, szkoda ze wczesniej nie dalas znac. Ale dzis tam bylam i bylo sporo. Nie wiem czy akurat w tym rozmiarze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na Hynka już nie ma ja kupiam :) ale będę zwracać, bo jest taka na styk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziewczyny jesli ktoras chetna mam na zbyciu różową w kropki rozmiar 122/128 dajcie znac jesli nie to oddaje do lidla.
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny wiecie może gdzie jeszcze można dostać kurtkę dla dziewczynki w rozmiarze do 164? A dla mam które szukają jeszcze kurteczek sprawdzajcie w Lidlu ale nie w koszach tylko przy kasach.Po tzw zwrotach kurtki leżą przy kasach.Nam udało się kupić jedną dla młodszego dziecka ,teraz szukamy dla starszego ale w normalnej cenie nie mam zamiaru dorabiać tych którzy wystawili kurtki w cenie x2 na allegro.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda o której będziesz oddawać tą kurtkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Te kurtki nie sa , az tak zarąbiste aby przeplacac za nie na allegro jak niektorzy sądzą. Kupili w lidlu na tony za 59zl , a sprzedaja cwaniaki za 80zl plus przesylka .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chyba jednak nie zrobię zwrotu, bo zgubiłam paragon :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dostałam jeszcze 2 softshelle od koleżanki- obydwa 122/128 dla dziewczynki: granatowy z różową wstawka i taki w zielone i różowe groszki. Jak ktoś chętny - odstapie jutro/pojutrze na ujescisku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ma ktoś damska M na odsprzedanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,

ja chętnie odsprzedam kurtkę rozmiar s w kolorze fioletowo - czarnym, z kapturem i żółtym zamkiem.
Teściowa mi kupiła, ale jakoś mi nie pasuje...

Jeśli ktoś jest chętny, to zapraszam, mieszkam na Morenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lyneth a jaki rozmiar?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
S jest napisane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak doczytałam właśnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) :) :)

chyba we wtorek będę w Lidlu, jak się chętny nie znajdzie, to będę oddawać na Morenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lyneth jakbyś mogła mi podesłać na @ wymiar tej kurtki dlugość całkowitą +rękawy i zdjęcie nawet słabej jakości odnośnie koloru chyba ze jest gdzieś w necie to prosiłabym link.Szukam dla córki prawie 10latki ale dzieciak jest duży chodzi w S i XS może ta S którą posiadasz będzie ok.Byłabym bardzo wdzięczna za informacje na @ gwiezdnyelf@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda, ja chętnie odkupię od Ciebie tą kurtkę jeśli tylko będzie dobra :) a jaka to jest ta szara? z niebieskim czy pomarańczowym wnętrzem? mój synek ma 3lata i 8mscy ale wygląda jak 5 latek myślisz że będzie na niego dobra? Gdzie byłaby do odbioru?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamaj&w - kolor taki pierwsza kurtka damska z gazetki, koło tej turkusowej, to tak na szybko. Jak mi się uda, to jutro zmierzę. Dla mnie to jest małe S nie zawyżone, jak to zwykle w Lidlu

http://gazetka.lidl.pl/9420f3a3-1b26-4a3d-82f7-dec3879558eb/html5.html#/1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamasynków mogę odsprzedać, ale nie wiem czy nie będzie za duża na twojego synka. Mój ma 6 lat i jest taka na styk, Ja mam szarą z pomarańczowymi wstawkami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy któraś ma zieloną z kapturem damską L?
Potrzebuję dokładne wymiary tej kurtki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda, spróbujemy może będzie dobra ;) jak mogłybyśmy się ugadać na przymiarkę? aktualnie jestem w Oliwie u rodziców bo mam teraz remont kuchni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będę koło 13-14 w Galerii Przymorze, więc możemy gdzieś tam. Możemy też we Wrzeszczu w okolicy Klinicznej. Napisz najlepiej na priv olgiusza@gazeta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o to super wezmę smyków na spacer i przyjdę do Galerii Przymorze, zaraz napiszę Ci meila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam kurtkę męską rozmiar L, kolor granatowy, taki jakby w kratę niebiesko szarą.
Jakby ktoś chciał proszę o info.

Gdynia Chwarzno-Wiczlino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze raz się przypomnę:)

Mam:
- damskie M i L czerwone
- męską M czarno - niebieską
- dziewczęce 122/128 granatowa z różowym i w kolorowe groszki.

Jeśli nie będzie chętnych - oddaję w środę do lidla.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Magda chętnie bym wzięła tą 122 w groszki. Kiedy i gdzie możnaby odebrać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda biore L czerwona:-) moge po nia przyjechac jak maz wroci z pracykolo 18-19.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
magda a co nie sprzedały się na allegro, że aż tyle masz na byciu?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
no, niestety nie mam czasu na allegro i na handel czymś, co kupiłam w sklepie.
to były te, które nie pasowały na kogoś w rodzinie - i odstąpiłam za cenę zakupu. oddałam nawet 1zł reszty, żeby nikt mnie nie posądził o to co ty:)) zadowolona? :)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
byłam dziś w lidlu na morenie i tam jest sporo kurtek ze zwrotów; sama zamiast oddać swoją fioletową wymieniłam na zielono - białą, z czego bardzo się cieszę :)

są M, S, L głównie fioletowe i turkusowe, kilka męskich i dziecięce różowe rozmiar 146/152 jakoś tak.

Może komuś się to info przyda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja zamiast przepychać się z ludźmi wole z hurtowni http://ptakmodahurt.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ogólnie takie kurtki to jest dobre rozwiązanie na wietrzną pogodę. Tych o które pytasz to nie znam, też nie jestem zwolennikiem stania pod sklepem w kolejce. Zobaczcie sobie w sieci jakie kurtki warto wybierać tego typu i jakie mają zalety ogólnie https://24tp.pl/n/63092 . Ich ogromny plus to też lekkość, żona swoją to do torebki zwija i składa. Wiatru nie przepuszcza i do tego jest w niej ciepło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

in vitro (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Przeszłam 2 implantacje in vitro, niestety bezskutecznie. Mam pytanie, kto...

do góry