Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia wątek zamknięty Super kwiaciarnia. Pani Ania mega kreatywna i zawsze uśmiechnięta osoba....
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 października 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Profesjonalistką za mało nazwać Panią Anię pełne fachowe doradztwo,cudnie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

P. Sandra - opinia wątek zamknięty Jestem miło zaskoczona zarówno cena jak i jakoscia usług. Piękna, duża i...
~P. Sandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 października 2021

Patrycja - opinia wątek zamknięty Najlepsza w Baninie!! Wcześniej nie spotkałam tak miłej i tak kreatywnej...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

Wybredny - opinia wątek zamknięty Niesamowite miejsce , prawdziwa florystka z głową pełną fantastycznych...
~Wybredny
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

Milena - opinia wątek zamknięty Pani Ania tworzy po prostu cuda i rzeczy niemożliwe. Na pewno tu wrócę,...
~Milena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

patryk - opinia wątek zamknięty wspaniała obsługa i świetne zrobione aranżacje. Polecam
~patryk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 lutego 2021

Weronika - opinia wątek zamknięty Zamawiałam tydzień temu wiązankę. Byłam mile zaskoczona ceną i niezwykle...
~Weronika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 września 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Piękne i pachnące miejsce
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Nie pierwszy raz korzystam z tej kwiaciarni. Nigdzie indziej nie znalazłam...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2020

K&B - opinia wątek zamknięty Najlepsza kwiaciarnia w Trójmieście, genialne stroiki na każdą okazję w...
~K&B
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry