Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kateryna - ocena nowy temat Piękna kwiaciarnia, ciekawe i niepowtarzalne kompozycje, fachowa i miła...
~Kateryna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 16 kwietnia 2024

agata - opinia Profesjonalna obsługa, piękne bukiety na każdą okazje. Serdecznie polecam
~agata
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 maja 2023

Adam - opinia Bardzo miła obsluga, piekny bukiet i szyvka dostawa.
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 lutego 2023

Ana - opinia Przepiękne bukiety jedyne w swoim rodzaju. Miła obsługa która spełnia...
~Ana
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 stycznia 2023

Patrycja - opinia Super obsługa! Gorąco polecam, kwiaty piękne! ️
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 stycznia 2023

Magda - opinia Pieknie przygotowana wiązanka pogrzebowa,indywidualne podejście do klienta...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 stycznia 2023

Karolina - opinia Piękne kompozycje, świeże kwiaty, szybka realizacja. Polecam
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 stycznia 2023

Adam - opinia Polecam bardzo kwiaciarnie HANAH bardzo profesjonalne podejście do klijenta w...
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 stycznia 2023

Natalia - opinia Bardzo polecam ! Florystki tworzą prawdziwe cudeńka. W kwiaciarnii Hanah...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 stycznia 2023

Marek - opinia Nie polecam kwiaty dotarły dwie godziny po godzinie podanej na stronie
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2022

Polecam szczerze ,najwyższy poziom świadczonych usług ,wdzięczna Magdalena - opinia Wspaniałe,indywidualne podejście do klienta.Pan Maciej przemiły ,zatroszczył...
~Polecam szczerze ,najwyższy pozi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lipca 2022

Skandaliczns obsługa i nieświeży towar wątek zamknięty Dostarczone wieczorem kwiaty okazały się nieświeże i rano padły.Po złożonej...
~Maciej Zawadowski
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

Szczerze polecam wątek zamknięty Kupuję kwiaty, bukiety, ozdoby własnoręcznie robione przez Panie w Kwiaciarni...
~Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

super podejście wątek zamknięty Dostałam kwiaty na walentynki, które nie spełniały oczekiwań, po prostu już...
~Ika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Polecam!!!! wątek zamknięty Bardzo polecam tą Kwiacianie!!! Ostatnio kupiłem niepowtarzalny bukiet dla...
~ZADOWOLONY MĄŻ-ŁUKASZ!
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 października 2013

Godna polecenia Kwiaciarnia HANAH wątek zamknięty w Gdańsk Kokoszki odkryłem małą kwiaciarnię. Zaskoczony byłem...
~Darek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

Bardzo Zadowolona wątek zamknięty Korzystam systematycznie z oferty kwiaciarni Hanah. Jestem bardzo, bardzo...
~Bardzo Zadowolona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 października 2013

Polecam!!! wątek zamknięty Jestem klientką od początku ich istnienia i jeszcze nigdy się nie zawiodłam....
~Krystyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 października 2013

Dziękuję! wątek zamknięty Do Kwiaciarni Hanah trafiłam 2 lata temu przypadkiem i już za każdym razem...
~m.a.j.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 września 2013

super wątek zamknięty Bardzo polecam.Miła obsługa,która zawsze świetnie doradzi.Piękne ,oryginalne...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

36

wątków

do góry