Kwiaciarnia Maczek

Kwiaciarnie i pracownie florystyczne

Gdańsk, Bohaterów Getta Warszawskiego 15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Bardzo miła i pomocna obsługa, a przede wszystkim profesjonalizm i duża...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 września 2017

Najlepsza kwiaciarnia jaką znam wątek zamknięty Maczek- najlepszy wybór :) Kupuję tam od zawsze, wszystkie bukiety na ważne...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Ilona - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa. Pani Dorota dołożyła wszelkich starań, by sprostać...
~Ilona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

TYLKO KWIACIARNIA MACZEK wątek zamknięty kwiaty są zawsze świeże , nigdy nie zdarzyło mi się żeby szybko coś padło czy...
~eM
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2014

Polecam! wątek zamknięty Bez zbędnego rozpisywania się--pani Dorota bardzo miła, kwiatki bardzo ładne...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

dekoracje ślubne wątek zamknięty Dekoracje ślubne były po prostu rewelacyjne! Piękne, świeże słoneczniki-...
~Ania i Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

Pięknie i szybko wątek zamknięty Zamówiłem u miłej Pani bukiet, który wykonała go ponad-doskonale stosując się...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

Najlepsza Kwiaciarnia w Trójmieście wątek zamknięty Przepiekne bukiety. Fantastyczna obsługa, piekny wystrój kwiaciarni, Ceny...
~MAŁGOSIA.KOZŁOWSKA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

Super! wątek zamknięty Bukiety z tej kwiaciarni na wyborach były prześliczne!
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 czerwca 2014

najlepsza w Trójmieście! wątek zamknięty Kwiaciarnia Maczek była tegorocznym sponsorem kwiatów dla uczestniczek Gali...
~D.F.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 czerwca 2014

Polecam! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam! Przede wszystkim Pani Dorota słucha klienta!...
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Dzień Kobiet wątek zamknięty Nie będę się rozpisywał,bo i tak nikt tego pewnie nie czyta.Napiszę tylko,że...
~R.B
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2012

Pewny standard i poziom wątek zamknięty Panie reprezentują wysoki standard i wyczucie smaku. Rozumieją klienta...
~m. b.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 listopada 2011

super wątek zamknięty bardzo miły personel, świeże kwiaty, fachowe doradztwo, niskie ceny to...
~Klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 listopada 2011

Jestem na TAK :) ! wątek zamknięty Wszystkim tym którzy szukają profesjonalnej , miłej i doświadczonej we...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 czerwca 2011

Aga - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam \"Maczka\" lubię do niego chodzić po ładne kwiaty i upominki,...
~Aga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2010

Polecam! wątek zamknięty Kwiaciarnia warta polecenia. Sprzedający zawsze potrafią mi świetnie doradzić...
~Joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry